Kočka zkazila své pani snídani: žena chtěla ji vynadat, ale pak vše pochopila a poděkovala

Kočka ukradla u paní boloňský salám, ale ani se ho nedotkla. Žena chtěla kočce vynadat, ale po několika minutách poděkovala a dokonce i pohladila kočku.

Byla to starší žena a vzhledem k solidnímu věku měla určité zdravotní potíže. Žena ne vždy cítila vůni. Jednoho teplého slunečného rána, si k snídani připravila sendvič s boloňským salámem a kávou.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Najednou zazvonil v jiné místnosti telefon a žena vyšla z kuchyně, a když se vrátila, zjistila, že její sendvič leží na podlaze.

Vedle tiše seděla kočka a dívala se na svou paní. Žena si uvědomila, kdo jí zkazil snídani a začala nadávat kočce.

Žena otevřela ledničku, aby znovu vzala salám a připravila nový sendvič. Ale pak její pohled sklouzl po obalu, a ona si všimla že trvanlivost pokrmu vypršela ještě před týdnem. A pak vše pochopila.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Paní si uvědomila, že kočka projevila péči o ni a schválně zkazila snídani. Koneckonců, samotná kočka se ani nedotkla salámu, i když ho milovala víc než cokoli jiného.

Salám neměl příliš příjemnou vůně, ale paní domácího mazlíčka ji nemohla cítit, protože měla problémy s čichem. Žena poděkovala své kočičce, a když ta vylezla ze svého úkrytu, vzala ji do náruče a pohladila.

Takto mohou naši mazlíčky projevovat o nás starost. Když se o ně staráme a pečujeme se o ně, oni nám to mnou oplatit stejnou minci. Možná to prostě ne vždy chápeme a přijímáme.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

PSALI JSME: BABIČKA A DĚDEČEK SE PŘIŠLI PODÍVAT NA SVÉHO NOVOROZENÉHO PRAVNUKA: ALE LIDI DOJAL JEJICH ZÁBAVNÝ SPOLEČNÍK

PŘIPOMÍNÁME: BABIČKA OBJEVILA SLEPÉ KOTĚ HOZENÉ NA SNĚHU: A BRZY SI VEDLE VŠIMLA TAŠKY, KTERÁ SE HÝBALA

Share