Koupil štěně husky a vyrostl modrooký vlk: Muž dlouho pochyboval o plemeni svého psa, ale marně

Velmi často, rostoucí, malé domácí mazlíčky mohou velmi překvapit.

Tak se stalo i muži z Kanady, který si koupil štěně, toto štěně, chovatel ujišťoval, že je to husky, ale zdá se, že utajil, že někde kolem feny probíhal vlk..

Když obyvatel kanadského města Sudbury koupil štěně husky, byl ohromen jeho krásou. Koneckonců, černá a šedá barva štěněte měla svou třešničku na dortě – jasné modré oči.

To vše je velmi roztomilé, ale nový majitel neočekával, že se jeho mazlíček se stane vlkem.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Štěně pojmenovali Joey Tribbiani. Jak říká majitel psa na stejnojmenném místě věnovaném Joeymu, výběr jména je jednoduchý.

Joey – protože štěně je roztomilé a hravé, Tribbiani – protože všichni milují pana Tribbianiho z populárního seriálu Přátelé!

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Vzhledem k jeho tmavé barvě a impozantní velikosti se Joey stal stále více podobíc spíše vlčkovi. A když vyrostl, tato podobnost se stala ještě výraznější.

Koneckonců, oči charismatického husky jsou tak výrazné, že dávají jeho tváři divoký výraz.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Joey je nyní velmi populární husky na Instagram. Jeho majitel získal již více než 260 tisíc fanoušku a těší veřejnost mistrovskými fotografiemi ze života psa.

Koneckonců, snímky ve zpracování – jen pohled. Jinak, s Joeym pracuje talentovaná fotografka Chelsea Taylorová, přítelkyně majitele husky.

 

Share