„Která koruna se vám líbí nejvíce“: Váš výběr prozradí jakou královnou jste vy

Ženy, samozřejmě, vy jste opravdové královny! Doporučujeme, abyste se trochu pobavily a pomocí malého testu zjistily, co o vás může vybraná koruna říci.

Podívejte se na tyto elegantní koruny – ideální pro ženy! Souhlasíe?

Kterou korunu si vyberete?

Zdroj: brainum.ru

Koruna č. 1

Jste skutečná sopka: navenek nepřístupná, ale uvnitř zuří celé moře vášní. Přitom vždy držíte své emoce pod kontrolou. Nechte je alespoň občas uvolnit, neomezujte se – nepovede to k ničemu dobrému.

Oheň, který hoří ve vašich očích, přitahuje muže, ale vnější chlad je udržuje na dálku. Mnoho mužů se neodvažuje udělat první krok. Nechte si čas od času sestoupit z piedestalu a šance na romantický vztah se zvýší.

Koruna č. 2

Jste velmi přívětivé a milé, rády pomáháte druhým. A vaše okolí si vás velmi cení za vaši laskavost. Někdy si dovolíte být trochu rozmarná, což vám jako skutecné královně snadno prochází.

Muži vás zbožňují. Ale někdy jste k nim příliš laskavé a někteří to mohou použít pro své vlastní účely. Nenechte takové osoby viset na krku.

Koruna č. 3

Jste si vždy sebejisté a máte své emoce pod kontrolou. Máte velmi silnou intuici, díky které se často nacházíte ve správný čas na správném místě, víte, jak si správně stanovit cíle a dosahovat jich. Máte mnoho zájmů a můžete najít společný jazyk téměř s kýmkoli.

Díky vaší přívětivosti vy můžete snadno získat nové známosti. Muži se k vám někdy chovají výhradně přátelsky – zkuste častěji ukazovat svou ženskost a přidejte trochu koketování.

Koruna č. 4

Jste opravdová lady se skutečnými aristokratickými návyky. Vždy dosahujete svých cílů a nepřenášíte svou odpovědnost na ostatní. Zároveň se staráte o lidi, které milujete, a vždy se jim snažíte věnovat pozornost.

Rodina je na prvním místě, vy jste královna matka. Nejúspěšnější muži jsou vedle vás, víte, jak přilákat ty nejlepší z nich.

Share