„Která věštkyně upoutá pozornost jako první“: Mají prorocké předpovědi pro každého

Vyberte si věštkyně a zjistěte, jaká důležitá zpráva vás čeká!

Jediné, co musíte udělat, je klidně podívat se na obrázky těchto 8 věštkyň. Která upoutala vaši pozornost jako první?

Zdroj: zerkalo.cc

1. Ve svém vlastním světě, ve svých vztazích jste nositelem světla a pravdy. Nikdy se nevzdáváte své pravdy. V tomto životě musíte být duchovním vůdcem, abyste mohli dávat světlo, mír a lásku. Nebojte se.

Někteří vás budou milovat za to, co děláte. Jiní možná nebudou rozumět nebo budou vzdorovat, ale nebudete zraněni. Vždy budete tím, kým jste, a nikdo vám to nemůže vzít. To prostě není možné.

2. Chraňte svou energii. Jak pokračujete ve své duchovní cestě, prožíváte nové úrovně lásky a světla. Vaše energetické tělo prochází významnou transformací. Tyto změny v energetickém těle vyžadují uvolnění minulé bolesti.

Požádejte anděly, aby vás obklopili svou úžasnou energií. Tuto energii si můžete představit jako červenou, žlutou nebo bílou nebo jakoukoli barvu, která s vámi rezonuje. Představte si, že tato energie je naplněna láskou a světlem. Energie andělů slouží k uvolnění jakékoli negativní energie. Vizualizujte negativní energii, vzpomínky uvolňující se z vašeho ducha, mysli a těla.

3. Překonali jste bariéru strachu, která vám bránila v rozhodnutí, která nyní učiníte nebo se chystáte učinit. Tato řešení se mohou zdát divná, nová a vzrušující. Vaše mysl možná neobdržela zprávu, že existence založená na strachu už na vás nemá vliv. Jste svědek, ne oběť.

Zvykněte si na novou cestu. Vaše nohy jsou silné a připravené na dobrodružství. Zkuste létat! Budou milovat let.

4. Tato věštkyně představuje štěstí, bohatství a prosperitu. Může také naznačovat emoční uspokojení. Zpráva zde je, že sebehodnocení se neměřuje tím, co máte.

Získání této karty samozřejmě znamená materiální výhody a další materiální odměny. Ale všechno přichází a odchází a znalost vaší skutečné hodnoty vede k ještě většímu bohatství. Sdílejte své bohatství s ostatními.

5. Každý ze životů je učením pro ostatní. Vaše čestnost jsou příkladem pro ostatní. Vaše moudrost byla získána díky vaší odvaze po celý život. Vaše utrpení se stalo talismanem moudrosti. Nyní je musíte sdílet, povedete ostatní ke světlu.

Budete muset prozradit nějaké informace o své minulosti, abyste mohli pomoci někomu jinému. Žijte s láskou.

6. Váš čas pro úspěch brzy přijde. Nyní není čas se pokusit uchopit kontrolu. I když se zdá, že ztrácíte právě to, co si chcete ponechat, pusťte to s trpělivostí a důvěrou.

Věřte tomu, co cítíte na povrchu, ne tomu, co se zdá … To naznačuje zrychlení vaší cesty do zrychleného projevu vašich přání ve fyzické podobě. Jste požádáni, abyste bezpodmínečně důvěřovali. Takže i když se zdá, že všichni jdou opačným směrem, neváhejte.

7. Je zde šance odpočinout si. Věštkyně vám nabízí příležitost ustoupit do klidnějšího prostředí, aby obnovili energii a znovu získali sebeovládání. Musíte stabilizovat svoji energii a uznat, že jste byli napjatí.

Krátký odpočinek vám umožní zlepšit vaši energetickou hladinu a koncentraci a vnese do vašeho srdce harmonii a mír. Je důležité uzdravit své tělo a začít myslet pozitivně. Pokud se snažíte učinit rozhodnutí nebo ho změnit, není to nejlepší čas. Dejte si tolik potřebnou pauzu a rozhodnete se, jakmile budete mít jasnější mysl.

8. Objevuje se nová příležitost, ale abyste ji pochopili, musíte milovat a přijímat mnoho aspektů své osobnosti. Můžete to udělat tak: napište vše, co se vám na sobě líbí, a poté napište vše, co se vám nelíbí. Obvykle se jedná o věci, které se snažíte skrýt před ostatními nebo za které se stydíte.

Podívejte se na seznam tohoto, co se vám nelíbí. A najděte alespoň dvě pozitivní věci pro každou negativní věc, kterou jste uvedli. Ve skutečnosti je jich mnohem víc než pár.

Poté pro každé pozitivní věci najděte alespoň dvě negativa. Postupem času si uvědomíte, že každý pozitiv má negativ a naopak. Přijímání tohoto vede k celistvosti a rovnováze, a proto můžete lépe vidět a porozumět příležitostem, které život neustále představuje.

Share