Který z dopisu vás nejvíc zaujal: test, díky kterému se dozvíte pravdu o vašem skutečném já

Použijte svou intuici a vyberte si jeden z dopisu, který vás nejvíc zaujal, a zjistěte, co říká vaše volba.

Zdroj: zyttia.org

Pokud vás zaujal dopis:

№1. Jste velmi ambiciózní a vždy bojujete za své přání.

Jste velmi rozhodný člověk, je pro vás důležité, abyste šli ke svým cílům. Vždy přemýšlíte o tom, jak uspět, a neuklidníte se, dokud nedosáhnete toho, co chcete.

№2. Vaši kamarádi jsou pro vás velmi důležití.

Ceníte si především přátelství. Vždy pomůžete svým přátelům v jakékoli obtížné situaci a doufáte, že vám dají stejnou odpověď. Myslíte si, že je v pořádku očekávat pomoc od ostatních, když to potřebujete. Víte, že se nelze stydět přiznat svou neschopnost vyřešit všechny problémy na 100 % vlastními silami.

№3. Vždy máte vše pod kontrolou.

Nemáte rádi o sobě hodně mluvit, a proto vytváříte bariéry při setkání s novými lidmi. Postupně tuto bariéru snižujete, když začnete lidi lépe poznávat a více jim důvěřovat. Ale obecně si myslíte, že je lepší se chránit a důvěřovat svým vlastním úsudkům než se spoléhat na ostatní.

№4. Jste upřímní a starostliví.

Jste hrdí na péči o ostatní: rádi pomáháte těm, kteří jsou pro vás důležití, rádi sdílíte své pocity se svými blízkými. Skrýváte své emoce ve své duši a vždy se snažíte žít optimisticky, s úsměvem na tváři.

№5. Jste vždy dobrým příkladem.

Vždy se snažíte ze všech sil, protože víte, že pokud se o sebe nestaráte správně, nikdo se o vás nestará. Máte velmi uzavřenou a tajnou povahu, zřídka se účastníte jakéhokoli podnikání, aniž byste posoudili možné poškození nebo přínos jeho důsledků.

№6. Máte nějakou spontánnost.

Vaše heslo je dělat v životě to, co chcete, a nestarat se o následky. Žijete bohatý a velmi rozmanitý život. Rádi riskujete, abyste vyzkoušeli něco nového a pobavili se. Protože nechcete pak litovat, že jste to nezkusili a přemýšlet o tom, jak by to mohlo být.

№7. Vyhýbáte se svým přáním, abyste neměli zklamání.

Nesnášíte neúspěchy a zklamání. Proto si často stanovujete cíle, které nemůžete dosáhnout, a pokud selžete, nestydíte se za to. Někdy musíte riskovat. A hluboko uvnitř opravdu víte, že jste schopni více, než si připustíte.

№8. Chcete zažít život naplno.

Nechcete na konci svého života ničeho litovat, proto se v každém případě chováte s optimismem a důvěrou, že dosáhnete všeho, čeho chcete. Jste pracovití a oddaní, rádi tvrdě pracujete a obklopujete se přáteli.

№9. Máte rádi získávat nové zážitky.

Rychle se nudíte, takže vše nové je vaší prioritou. Máte tendenci řešit problémy neobvyklým způsobem, ne jako ostatní. Koncept „obyčejného“ není o vás, přitahujete lidi, protože jste velmi zajímavý člověk.

Share