Kuchyň o rozloze 5 metrů čtverečních soused proměnil ve skutečný sen hostitelky: fotografie před a po opravě

Pokud si myslíte, že na světě existují věci, které lze označit za nerealizovatelné, mýlíte se, protože jste neviděli kuchyň o rozloze 5 metrů čtverečních. Pavel samostatně zrekonstruoval takovou místnost s omezeným rozpočtem, čímž udělal místnost funkční a nebyla přeplněná předměty pro domácnost.

Zdroj: fb.ru

Proces opravy

Přistoupil k věci moudře a nepřidal nic navíc. Nyní si v této kuchyni můžete užít svůj čas a pohodlně připravit jídlo. Mluvíme o starém bytě, kde jsou podlahy pokryty shnilým dřevem. Pavel se rozhodl odstranit desky do betonové podlahy.

Zdroj: fb.ru

Dále začít pokládat listy z expandovaného polystyrenu. Jejich tloušťka je 2 cm.

Jejich instalace byla provedena pomocí lepidla na dlaždice. Nahoru byly připevněny desky OSB, jejichž tloušťka je 10 mm. V tomto případě byly použity hmoždinky. Zbývá jen položit linoleum. V jeho plánech byl také zavěšený strop.

Zdroj: fb.ru

První věc, kterou udělal, byla instalace kovového rámu. Vymaloval ho a poté opláštil sádrokartonem. V poslední fázi pověsil lampu.

Zdroj: fb.ruv

Závěrečná práce

Jakmile byly hlavní povrchy hotové, přemýšlel Pavel o nábytku. Plánoval rohový set.

Zdroj: fb.ru

Muž se rozhodl udělat pracovní místo u okna, takže bylo rozhodnuto odstranit parapet.

Zdroj: fb.ru

Objednal desku 38 mm, která byla široká 90 mm. K tomu musel koupit 4metrový list, který také stačil na stůl.

Zdroj: fb.ru

Hotový nábytek pro takové místnosti prostě nevyrábějí, takže se chlap obrátil ke svému kamarádu, který na základě výkresů řezal a vyráběl nábytek. Vyšlo poměrně málo skříněk, ale pro takovou kuchyň to stačí. K dispozici je plná jídelna a stůl na notebook.

Zdroj: fb.ru

Je to také pohodlné, protože jej lze použít v jakékoli jiné místnosti. Závěsné boxy byly upevněny kovovým profilem. V tomto okamžiku byly dokončeny opravy.

Zdroj: fb.ru

Share