„Lhala mi a vzala si moje peníze“: Timo Tolkki kritizuje svoji manželku

Dominika Gottová je starší dcera zesnulého legendárního zpěváka Karla. Celý svůj život žena měla problém s muži, a její tatínek ji několikrát říkal, aby vybírala lásku důsledněji.

Momentálně Gottová se snaží rozvést se svým manželem Timem Tollkimem, kvůli tomu, že byl nevěrný. Ale finský muzikant tvrdí úplně jiné. Říká, že při poslední jeho návštěvě do Prahy, Dominika mu lhala.

Zdroj: stars24.cz

Gottová ukončila svůj vztah s manželem ještě na konci roku 2019. Dominika se přestěhovala z Finska do Prahy, a začala pracovat jako prodavačka lahůdek.

Několikrát sdílela veřejnosti, že se s Tomim chce rozvést, protože je psychicky nemocný. Ještě jedním důvodem Dominiky bylo to, že byl nevěrný.

Zdroj: tyden.cz

Tolkki tvrdí, že nic takového nebylo. Timo tvrdí, že při poslední návštěvě Dominika chtěla znovuobnovení jejich vztahu a psala mu spoustu zpráv, aby zajel za ni do Prahy.

Timo ještě na začátku roku se snažil najít svou lásku v Mexiku. Měl vztah s Ingrid Bell, která mu přestala psát po odletu z země a dokonce ho i všude zablokovala.

Zdroj: super.cz

V té době muzikant odjel do Prahy kvůli Dominice. “Dominika mi psala, že já ji chybím, a potřebuje mě. Myslel jsem, že máme ještě šanci náš vztah obnovit. Kvůli tomu jsem letěl do Prahy, ale Domi mi dala košem, lhala mi,” uvedl hudebník.

Zdroj: blesk.cz

Timo také řekl, že Dominika nejdřív vzala od něho peníze, a potom řekla, že o nej nestojí. Muzikant ještě několikrát posila Gottové peníze, aby věděla, že ještě umí vydělávat, ale to nepomohlo.

Dominika se na ta slova vyjádřila velmi stručně. “V Česku se zůstanu. S Timem se budu ráda vídat, ale jen jako kamarádka. To je vše, co k tomu mužů říct,” řekla starší dcera Karla Gotta.

Zdroj: stars24.cz

Share