„Lhář a pokrytec“: Trumpova sestra nazvala prezidenta falešným a krutým mužem

Trumpova krutost zarazila i příbuzné

 

Zdroj: CNN.com

 

Americký prezident Donald Trump je dobře známý svými skandálními projevy, které vrhají špatný stín i na příbuzné. „Sestra prezidenta Spojených států připustila, že byla unavená krutostí svého příbuzného“ napsal Washington Post.

 

Zdroj: Nbcnews.com

 

83-letá sestra amerického prezidenta – Maryanne Trump Barry, je soudkyní v důchodu. Během tajně nahraného rozhovoru své sestřenici svěřila, že odsuzuje činy úřadů, které přivedly migranty před soud a oddělily rodiny kvůli politické hranici.

 

Zdroj: Flickr.com

 

Věří, že prezident nemá absolutně žádné zásady.

Dále podle jeho sestry, Donald Trump neustále mění své postavení, má špatně připravené projevy, a proto často učiní rozporuplné vyjádření.

 

Zdroj: Nbcnews.com

 

„Jeho projevy jsou samé kecy a lži, můj bože! Mluvím příliš upřímně, ale jeho neustálé změny postoje jsou strašlivé. Špatná příprava a lži. Sakra! Všechno je to falešné! Je to falešné a kruté. sám Donald je krutý, “ řekla Maryanne o politice rozdělení rodin na mexické hranici.

 

Zdroj: Thedailybeast.com

 

Navrhla, aby její bratr „vůbec nic nečetl“, s odvoláním na zprávy státních útvarů, které směrují na stůl k prezidentovi. Vše jen dokazuje to, že Donald Trump nechce lidem vůbec pomáhat.

Share