Logický test: Kdo podle vás s těchto mužů je levák

Jak rychle otestovat schopnosti vašeho logického myšlení? Za tímto účelem jsou vyvinuty jednoduché a zároveň zajímavé testy, které vás přinutí přemýšlet a logicky myslet.

Takové testy přispívají k rozvoji logiky, což zase pomáhá přijímat rychlá rozhodnutí v každodenních i pracovních situacích.

 Samozřejmě, každý může uvěřit, že má dobře vyvinuté logické myšlení, a jakékoli testy nebo cvičení k jeho zdokonalení nejsou nutné. A co znovu být přesvědčen o tom a zkontrolovat si to pomocí rychlého testu?

Podívejte se na těchto 5 pracovníků a povězte, který z nich je levák?

Zdroj: e-w-e.ru

Podle statistik pouze 7% lidí dává správnou odpověď. A teď máte šanci zkontrolovat, zda jste zahrnuti do tohoto čísla. Kdo je podle vás levák?

Stojí za to věnovat pozornost tomu, jak každý ze zaměstnanců používá své ruce a plní úkoly, které mu byly svěřeny. Podívali jste se? Rozhodla jste se? Chcete znát správnou odpověď? Pak jsme připraveni vám říct pravdu!

Zdroj: e-w-e.ru

Správná odpověď: levák je číšník. A to vše proto, že mnozí číšníci budou souhlasit, že nést tác v levé ruce je mnohem pohodlnější a pravou ruku použít k uspořádání jídla na stůl hosta.

Správná odpověď v úkolu je založena na výzkumu s určitým počtem účastníků.

Během studie byly subjekty dány do rukou různých předmětů a poznamenaly si, jakou ruku lidé zvykli používat.

Se stoprocentním zásahem se ocitli praváci, kteří konstatovali, že je pro ně pohohodnější nosit tác v levé ruce.

Respektive v tomto případě byl levák číšník.

Odpověděli jste na  otázku správně? Nebo jste možná měli jiné možnosti a předpoklady? Sdílejte je v komentářích!

Share