Lucie Benešová promluvila o čtyřech dětech i o tom, jak padala k nohám manžela: „Jsem jedináček a právě jsem vždycky chtěla mít sourozence“ řekla herečka

Lucie Benešová byla v rodině jediné dítě, a tak chtěla mít několik potomků. Čtyři děti rozhodně neplánovala, nicméně se tak stalo. Nejstaršímu synovi Luciánovi je už 23 let, porodila ho spolu s expartnerem Filipem Blažkem. Syna Štěpána a dceru Laru porodila už s manželem hercem Tomášem Matonohou. Ale také mají ještě adoptovanou dceru Sáru. Tento pár je v manželství už šestnáct let a velmi milují své děti. Herečka však původně svatbu neplánovala. Novináři Aha! se s ní rozhodli promluvit o všech těchto tématech.

Fanoušci seriálu Slunečná znají Lucii Benešovou, v tomto seriálu hraje roli prostitutky. Tuto roli však hrála již několikrát, a to jak v seriálech a filmech, tak v divadle.

Autor: Lenka Hatašová

Herečka ale přiznává, že je to poprvé, co už takovou „vysloužilou prostitutku“ hraje. Herečce je už 45 let, takže podle svých slov už není tak aktivní jako dřív. Určitě si z toho dělala legraci.

Novináři Aha! se jí ptali na to, že řada herců nesleduje ty filmy nebo seriály, ve kterých točili. Dělá to také?

Lucie Benešová ale řekla, že spíš naopak, ráda se podívá, v čem hrála. Na jedné straně je zvědavá, jaký film nebo seriál po střihu vznikne, na druhé straně se na sebe dívá a může vidět nějaké chyby.

Zdroj: Herminapress

Tak analyzuje svou práci a učí se v budoucnu neopakovat stejné chyby.

V seriálu Slunečná točí po boku svého bývalého partnera a otce svého prvního dítěte Filipa Blažka. Podle ní mají nyní jen obchodní a přátelské vztahy.

Herečka říkala, že už bylo to moc dávno, takže teď jsou to jen kolegové. Každý z nich má nyní samostatný osobní život a vidí se jen na místě natáčení.

Zdroj: archiv České televize

Lucie Benešová nyní žije se svým manželem Tomášem Matonohou. Jejich manželství už trvá více než šestnáct let.

Tento pár se setkal během natáčení povídky Muž, kterého chtějí.

Autor: Mária Rušinová

„Tomáš tam hrál takového neodolatelného muže, kterému ženy padaly k nohám. A já byla jedna z nich“ řekla Lucie Benešová.

Zdroj: Facebook

Přiznala, že se jí zpočátku nelíbil. Podle ní ona se mu líbila. Navíc si nemyslela, že může být něco vážného, protože ani netušila, že je volný.

Herečka říká, že svatbu nikdy neplánovala. Ale když je teď vdaná, doufá, že to bude poprvé a naposledy.

Podle ní je její manžel velmi tradičním mužem, proto si přál, aby byla svatba, jak je zvykem. A líbilo se jí to.

Zdroj: archiv Lucie Benešové

„Musím říct, že je to opravdu rozdíl, když jsou lidé manželé, než když spolu žijí jen“ dodala Lucie Benešová.

Podle ní je to úplně jiný pocit, když se manželé v kostele vezmou, když slibují. To je úplně jiná úroveň odpovědnosti.

Dodala ale, že by vůbec nevadilo, kdyby partneři žili jen spolu bez manželství, protože v takovém případě je mnohem jednodušší se bez rozvodu rozejít.

Zdroj: Herminapress

Podle jejího názoru musí každý pár dobře přemýšlet před svatbou. Zda jsou připraveni na takovou úroveň odpovědnosti, to je otázka.

Také Lucie Benešová si myslí, že v manželství je velmi důležité mít spojení s rodinou. Samozřejmě je důležitá láska, aby se partneři milovali a samozřejmě milovali své děti.

Dodala, že je důležité, aby oba partneři věnovali dostatek pozornosti a péče svým dětem, aby nedošlo k nerovnováze.

Autor: Michaela Feuereislová

Herečka prozradila, že v rodině byla jedno dítě, takže vždy chtěla mít bratra nebo sestru. To se jí nestalo, ale teď má čtyři děti.

„Já jsem jedináček a právě jsem vždycky chtěla mít sourozence a hodně mě mrzelo, že ho nemám“ řekla Lucie Benešová.

Zdroj: FTV Prima a Bioscop

Lucie Benešová přiznává, že nikdy neplánovala mít až čtyři děti, o tom ani neuvažovala. Její nejstarší syn do devíti let byl také jedináček, ale nyní má zřejmě dost blízkých, dvě sestry a jednoho bratra.

Herečka žertovala, že už má dětí víc než dost.

Share