Lucie Šafářová se poprvé po dlouhé době objevila s dcerou na veřejnosti: „Je opravdu skvělý táta“, pochválila i Tomáše Plekance, který jí ve všem pomáhá

Tenistka Lucie Šafářová se na veřejnosti objevila po dlouhé pauze. Usmívala se a byla velmi šťastná, vypadá to, že si užívá období mateřství. Měla krásné letní šaty a bylo vidět, že už nemá poporodní kila.

V rozhovoru pro Super.cz sportovkyně prozradila, že se po porodu rychle zbavila několika kilo.

Zdroj: Instagram

V tom jí prý pomohl i její partner Tomáš Plekanec, který jí pomohl začít brzy po porodu trénovat. Začali spolu běhat a dělat různá cvičení.

Pro ni to nebyl problém, protože má ráda sport.

Autor: Michaela Feuereislová

Hokejista, tenistka a jejich dcera Leontýnka přijeli do Prahy. Spolu s dalšími známými lidmi měli zahájit výstavu jehličnanů v Botanické zahradě.

Lucie Šafářová prozradila, že doma v Brně také mají zahradu. Navíc s partnerem často tráví hodně času v lese, protože milují přírodu.

Zdroj: Instagram

„Letos se nikam do zahraničí nechystáme, je to kvůli malé. Budeme více objevovat Českou republiku“ řekla Lucie Šafářová pro Super.cz. Takže si užijí českou přírodu.

Zatímco tenistka mluvila s novináři, o její dceru se staral hokejista. Mladá maminka je moc ráda, že má takového partnera, neustále ho chválí.

Autor: Michaela Feuereislová

Podle ní jí pomáhá ve všem. Vyprávěl jí také spoustu rad o miminku, protože s oběma syny už má bohaté zkušenosti.

„Musím říct, že je opravdu skvělý táta“ pochválila Tomáše Plekance Lucie Šafářová.

Autor: Michaela Feuereislová

Prozradila také, že Tomáš dítě převléká a vůbec dělá všechno, co je pro dítě potřeba.

Zdroj: Instagram

Novináři se také ptali, zda uvažovali o možných budoucích dětech. Na tuto otázku ale raději neodpověděla, řekla pouze, že si to mysleli a že zatím jde o osobní informace.

Share