“Má zase perfektní postavu”: Tři měsíce po porodu zpěvačky Moniky Bagárové

26letá zpěvačka a porotkyně show SuperStar Monika Bagárová před třemi měsíci porodila dcerku Rumiu. Po narození dítěte Monika měla několik kilogramů nahoře, ale ve dnešní době se už vrátila zpátky ke své původní váze.

Monika má úžasné geny, a kvůli tomu v posilovně ani nebyla. “Pro mě je to záhada. Ale starám se o dům, kojím a také měla jsem na začátku kvůli Rumií stres,” řekla zpěvačka.

Zdroj: instagram.com

Monika často říká, že její dcerka je jako anděl. Vůbec nepláče, nekřičí, a je vždy pohodlná. Její manžel se kvůli tomu muže v klidu vyspat. “Muže být s námi v jednom pokoji a vůbec ho nevzbudí, i když párkrát probudím kvůli kojení,” uvedla Bagárová.

Zdroj: instagram.com

Celá rodina Rumií miluje. Monika ji často nazývá koťátkem, protože její dcera je zlaté dítě.

Porotkyně show SuperStar za 3 měsíce zhubla o hodně kilogramů. Momentálně ji zbývá 3 kilogramy do její původní váhy, a na takové rychle zhubnutí zpěvačka vůbec nečekala.

Zdroj: instagram.com

Podle slov Moniky, zhubla tak rychle díky kojení a také tomu, že se stará o všechno v domácnosti. “Funguju se vším všudy, nemůžu denně ležet a nic nedělat,” řekla Bagárová.

Monika také řekla, že Rumií často zpívá písni. “Hodně také zpívá s mým tatínkem. Poušti ji z mobilní aplikace tóny, předvede jí je, Rumijka se zasměje a zkouší je po něm,” s úsměvem řekla zpěvačka.

Zdroj: instagram.com

Téměř všichni fanoušci Moniky Bagárové ji denně podporuji, a jsou velmi rádi, že má takovou úžasnou dcerku. “Jsem to nečekala, na Instagramu nemám jeden jediný ošklivý komentář,” uvedla Monika.

Když se situace s koronavirem zlepší, Monika se svou rodinou odjede do Uzbekistánu, kde se narodil a vyrůstal její manžel. Také bude mít možnost seznámit tam maminku Makhmuda s malou Rumií, kterou matka viděla jenom díky snímkům a videům.

Zdroj: instagram.com

Share