„Malé štěně plakalo celou noc pod okny domu a snažilo se přitáhnout pozornost obyvatel“: Důchodce nemohl nezareagovat

V jednu letní noc nemohl celý dům spát. Pod okny hlasitě kňučelo, štěkalo a žalostně vylo malé štěně. Nikdo však nepřišel na pomoc.

Zdroj: lemurov.net

Zvíře se pravidelně unavovalo, zmlkalo a pak znovu žádalo o pomoc. Laskavé srdce jednoho důchodce nedovolilo neodpovídat. Rychle se oblékl a vyšel na ulici.

A tam ho čekal velmi vtipný obrázek. Uviděl psa, který byl dobře zamotaný do sítě, která donedávna sloužila jako nákupní taška.

Zdroj: mfs.ua

A vedle něj byly kousky salámu a pokousané párky. Důchodce nedokázal zadržet smích. Je evidentní, že mazaný pes někde ukradl síťovku s dobrotami a nedokázal je správně sníst.

Pejsek se stal rukojmím síťovky. Muž pomohl štěněti osvobodit se a on, jako projev vděčnosti, začal vesele otírat mu o nohy a vrtět ocasem.

Zdroj: lemurov.net

Masné výrobky však zůstaly nedotčeny. Je zřejmé, že kvůli stresu, kterým si pejsek prošel, přešla mu veškerá chuť k jídlu.

Důchodce byl tak plný lásky k malému zloději, že ho vzal domů, a pak ho odvezl do vesnice ke své sestře. Nyní je pejsek skutečným ochráncem a má milující majitele.

Zdroj: youtube.com

Share