Manžel Alžbety II. je rozzuřený chováním Meghan Markle a prince Harryho: „Nejde mi to do hlavy“

Princ to nečekal

Jak víte, vévoda z Edinburghu byl nucen obětovat svou kariéru v námořnictvu, protože se rozhodl podpořit Alžbětu II., Která na trůn nastoupila v roce 1952. A je nesmírně pobouřený a zklamaný, že bývalá hollywoodská hvězda Meghan Markle, která se provdala za prince Harryho, to neudělala.

 

Zdroj: gazeta.ru

 

 

Bylo známo, jak Meghan Markle mohla zklamat manžela Alžběty II. – Prince Filipa

Píše o tomto britském bulvárním plátku Daily Mail.

 

Zdroj: Spletnik.ru

 

„Myslím, že je velmi, velmi zklamaný, protože si myslím, že si myslí, že se vzdal své vojenské kariéry, aby byl s královnou a pomáhal monarchii. Nechápu, proč ona (Meghan Markle) nemůže Harryho podpořit a pomoci mu, místo aby bojovala za její volební právo, “ – odhalila podrobnosti skandálu královská expertka Ingrid Sewardová.

 

Zdroj: marieclaire.ru

 

Jak ujišťuje Sewardová, princ Philip se navíc obává, že jeho vnuk Harry utekl z královského paláce, aby žil ve Spojených státech jako celebrita zaměřená na sebe. Vévoda z Edinburghu nechápe, co přesně přimělo nejmladšího syna princezny Diany k tomuto rozhodnutí.

 

Zdroj: youtube.com

 

„Philipovi se zdálo, že Harry a Meghan mají naprosto všechno: úžasný domov, zdravého syna a jedinečnou příležitost pomoci světu prostřednictvím charity. Muž, který se celý život snažil dělat správnou věc, vypadá, že jeho vnuk opustil své povinnosti, aby se oženil s rozvedenou Američankou, jak to udělal Edward VIII, “ shrnul odborník a odhalil podrobnosti nového zmatku v královském paláci.

 

Zdroj: marieclaire.ru

 

Dříve jsme informovali o nové katastrofě, která postihla Meghan Markle

Bývalá vévodkyně ze Sussexu bude muset zaplatit náklady na právní zastoupení v bitvě proti bulvárnímu plátku The Mail on Sunday, který obvinila ze šikany.

 

Zdroj: marieclaire.ru

 

Londýnský soud rozhodl, že Meghan Markle byla povinna uhradit nejen své vlastní náklady na právní zastoupení, které činily 139 tisíc liber, ale také náklady jejího oponenta u soudu, který v řízení vynaložil 39 tisíc liber.

 

Share