Manžel se rozvedl se svou ženou: Po roku dostal dopis od anonymního autora, který mu potvrdil, že rozvod nebyl nadarmo

V roce 2019 se muž s manželkou rozvedl a o rok později dostal dopis od anonymního autora. Neznámá osoba uvedla, že se jeho žena během let manželství tajně setkávala s jiným mužem. Nyní muž nepochyboval: udělal správnou věc, že podal žádost o rozvod.

 

Zdroj: Freepic.com

 

 

Uživatel Redditu s přezdívkou Bradt1977 byl podle vlastních slov ženatý se svou milovanou ženou, která mu porodila dceru. Rodinné štěstí prasklo v roce 2019 – když se pár po 15 letech manželství rozvedl. Není známo, co přesně zničilo jejich manželství (někdy se dokonce i pizza s kiwi může stát důvodem k rozvodu), ale zdá se, že si muž uvědomil, že ne nadarmo se rozešel se svou ženou.

 

Zdroj: Freepic.com

 

V polovině září muž nahlédl do své poštovní schránky a našel tam dopis. Zpráva byla napsána tužkou na kousek papíru. Anonymovi se podařilo vtěsnat správu do čtyř řádků – a všechny byly o právě bývalé manželce muže. Ukázalo se, že žena klamala svého manžela dva roky a chodila s jiným za jeho zády.

 

Zdroj: Freepic.com

 

Navíc milenec podvodnice podle anonyma ani netušil, že má rodinu, a kdyby o tom věděl, určitě by jí dal lekci .

„Vaše bývalá manželka vás dva roky podváděla s mým přítelem. Nevěděl, že je vdaná, protože mu o tom nikdy neřekla, dokud nebyla po rozvode. Lituje, že to dopadlo takto.“

 

Zdroj: Reddit.com

 

Zveřejněný dopis shromáždil deset tisíc lajků, a komentátoři se rozhodli autora příspěvku rozveselit.

 

 

Jak později řekl Bradt1977, dohodl si setkání se svou bývalou manželkou a ukázal jí dopis, aby viděl její reakci, ale žena byla lakonická. Řekla, že odesílatel je nějaký druh blázna, s nímž byla dříve kamarádka, a teď ji pronásleduje.

 

Zdroj: Youtube.com

 

Muž nešel do podrobností, rozhodl se, že to nepotřebuje. Jak se přiznal, nyní chodí s jinou dívkou a cítí se velice šťastný. Některé správy však mohou způsobit spíše frustraci než slzy.

 

Share