Manželka šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha se zúčastnila pořadu Prostřeno: Prozradila pár věci z jejich vztahu

Vánoce už se blíží. Na počest toho bude vysílání Prostřeno věnováno právě že tomuto skvělému svátku – Vánocům.

Prostřeno / Zdroj: iprima.cz

Účastníci pořadu, mezi nimiž je i manželka slavného kuchaře, prokáží, že umí uvařit lahodnou slavnostní večeři, nebo ne. A také zjistíme, co doma tradičně vaří pro pochoutky.

Jak informuje Aha, jednou z účastnic show je Zdeňka Polreichová. Ona chce dokázat, že umí také lahodně vařit, a to navzdory skutečnosti, že její manžel je kuchař.

Prostřeno / Zdroj: iprima.cz

Upřímně řekla, že její manžel tráví více času v kuchyni než ona. Zdeňka se chystá všechny překvapit svými svátečními pokrmy.

Prostřeno / Zdroj: iprima.cz

Plánuje servírovat neobyčejné kuře a lahodného kraba. Zábava pro hosty je tako velmi originální. Bylo rozhodnuto zajistit jim jízdu na koni. Šéfkuchař dokonce souhlasil s umytím nádobí po hostech. Ale nevěděl, co jeho žena řekne hostům, a to uslyší i cela země.

Prostřeno / Zdroj: iprima.cz

Podle Aha, během večeře vyprávěla příběh jejich seznámení. Získal její srdce ne jídlem, jak si mnozí mysleli, ale hrou na kytaru. Oni se seznámili v Austrálii. Zdenka byla mladá sportovkyně a on hrál na kytaru v kapele. Po krátké romantice se rozloučili, ale znovu se setkali na letišti. Když se dívka zeptala, co dělá na letišti, Zdeněk odpověděl, že jeho žena k němu přiletěla.

Zdeněk a Zdena Polreichový / Zdroj: ahaonline.cz

PSALI JSME: „SAMOZŘEJMĚ MI PADNOU SKVĚLE“: HANA MAŠLÍKOVÁ SE PO ROZCHODU ZASE UKÁZALA VE SVATEBNÍCH ŠATECH

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BINIAS ZVEŘEJNILA FOTKY SVÉ VÁNOČNÍ VÝZDOBY: KRITIKŮ V KOMENTÁŘÍCH BYLO DOST

Share