“Máte na něj falešné papíry“: kvůli čemu samozvaní odborníci dávají bouřlivou reakci na sociálních sítích Simony Krainové

Modelka Simona Krainová (47) vydrží leccos a jen tak něco ji nepoloží. Od té doby co si pořídila čivavu je terčem útoku agresivních pejskařů. Vřava, která odstartovala překvapila i samotnou modelku. Novou členku rodiny tak raději moc neukazuje a na sociální síti jí raději zřídila vlastní profil, protože tak bouřlivé a nenávistné reakce Krainová nečekala. Známá kráska raději plamennou diskuzi rychle opustila a Angele založila vlastní instagramový účet a má klid. 

Zdroj: instagram.com

„Tak už je nás pět, naše Angela Vágner Krainová,“ upozornila sledující před týdnem Simona Krainová na sociální síti a v tu chvíli ještě netušila, že bude terčem pro agresivní pejskaři. Okamžitě se do ní pustili samozvaní odborníci na chov psů a znalci jednotlivých plemen, kteří měli jasno.

Zdroj: instagram.com

Pejskaři čivavu považovali za nelegálního psa, a psali, že fenka vypadá „ne jako čivava“. Aniž by znali okolnosti, za jakých psa pořídila, pustili se do ní, jako kdyby se snad provinila proti všem přikázáním.

Zdroj: instagram.com

Krainová sice kontrovala tím, že fenku pořizovala od prověřeného chovatele a má ji i s papíry, „hlas lidu“ si ale stále jel tu svou písničku.

Zdroj: instagram.com

„Tohle plemeno ani neexistuje. To, že máte na něj falešné papíry, neznamená, že psa máte legálně,“ reagovala na fotku s Angelou jedna z dam.

Zdroj: instagram.com

„Pokud jste podpořila množírnu, je to velmi smutné. Doufám, že ne, když se lidé snaží a ukazují, co vše se v množkách děje,“ zaútočila jiná žena.

Zdroj: instagram.com

„Jelikož už jen to, že je modrá a mini, znamená, že nemá PP, takže to čivava vůbec nebude,“ zamyslela se další „odbornice“, která spolu s dalšími Krainové začátek léta řádně otrávila, nebo se o to aspoň snažila.

Share