Máte štěstí, pokud máte na dlani písmeno V

Věštění z ruky je starodávná věda, a ačkoli to mnozí považují za blbost, kdo ví, možná v ní něco opravdu je?

Zdroj:zamechatelno.fun

Už jste se někdy dívali na nesčetný počet čár na ruce? Znamená to pro vás něco? Věříte tomu, že vše, co se ve vašem životě kdy stane, je již předurčené?

Takže osud vašeho života je zapsán ve vašich dlaních. Ve skutečnosti podle věštců dlaň obsahuje hlavně jen několik náznaků o vašem možném osudu.

Čáry v dlani vám však mohou udělat život opravdu výjimečným. Určitě jste už slyšeli frázi, že „budoucnost je ve vašich rukou“. Je možné, že je to absolutní pravda!

Zdroj:youtube.com

Dlaň je rozhodně klíčem k tomu, co se ve vašem životě může stát. Podívejte se zblízka na svou ruku. Vidíte písmeno V na konci srdeční linie? Tato čara je jednou ze čtyř hlavních čar, které popisují a předpovídají vaše vztahy a emoce.

Pokud srdeční linie člověka chybí nebo je rozmazaná, je taková osoba považována za nemilosrdnou a bezcitnou a není schopna projevit lítost ani lásku.

Zdroj:youtube.com

Zlomky v srdeční linii ukazují, že člověk je proměnlivý ve svých pocitech ze všech důvodů, které jsou pro něj vhodné nebo v závislosti na okolnostech.

Důvod, proč je tato čara tak důležitá, je také proto, že hodně napovídá o vašem minulém vztahu.

Linie srdce často končí a v dlani tvoří V. Obecně se věří, že majitelé tohoto V jsou velmi šťastní, úspěšní a finančně úspěšní.

Zdroj:youtube.com

Tito lidé jsou obklopeni věrnými a spolehlivými přáteli, kteří jsou důvěryhodní a podporují ve šťastných a krizových obdobích.

První část jejich života se obvykle vyznačuje bojem a hledáním svého nejlepšího místa v životě a až po 35 letech se vše dramaticky mění k lepšímu.

Share