“Mé soukromí je jen moje”: David Kraus si vzal příklad z Karla Gotta

Karel Gott byl legendárním zpěvákem, kterého milovala spousta žen. Jenom jedna zvládla ho zkrotit, a je to Ivana Gottová. Ale před ní si Slavík hodně užíval, a o vážném vztahu ani nemyslel.

Gott za cely svůj 80letý život měl 4 dcery. Poslední dvě mu porodila Ivana Gottová. Dvou prvních měl s ženami, které dokonce nebyly jeho přítelkyně.

Zdroj: super.cz

Za cely život měl velké množství žen, o které veřejnost nevěděla. Z něho i vzal příklad i další známý zpěvák David Kraus, který se rozešel s tenistkou Barborou Steýcovou, a napsal na Facebooku, že byl to největší omyl jeho života.

Zpěvák chce, aby všechny jeho další vztahy vypadali jako vztahy Karla Gotta. Kraus doufá, že takovým způsobem veřejnost nebude znát jeho partnerky.

Zdroj: festivaly.eu

“Když někam společně půjdeme, převleču je za někoho jiného. Půjdou se mnou na premiéru třeba jako medvěd. Nebo jako chlap. Budu to dělat touto formou a budu se snažit je krýt,” s úsměvem řekl David.

Zpěvák přesně tím řekl, že nemá rád články o jeho soukromém životě. “Já jsem na to zvyklý, ale stejně mi to vadí. Mé soukromí je jen moje,” dodal zpěvák.

Zdroj: denik.cz

Share