Meghan Markle učinila prohlášení o svém synovi: Vysvětlila, proč zmizela ze sociálních sítí

Meghan Markle sdílela odhalení o svém synovi a jejích závažných rozhodnutích

Meghan Markle postupně rozvíjí sociální a sociální aktivity ve Spojených státech, kam se přestěhovala se svým manželem princem Harrym a synem Archiem poté, co v lednu rezignovala na své královské pravomoci. Vévodkyně ze Sussexu se tedy zúčastnila zvláštního projektu časopisu Fortune – summitu, během kterého řekla, proč zmizela ze sociálních sítí, a přiznala se ke svému synovi Archiemu a vlivu jejích rozhodnutí na osud chlapce.

 

Zdroj: insider.com

 

Rozhovor s Markle se objevil na twitterovém účtu Fortune. Megan se přiznala – ať už dělá cokoli, je to kvůli Archiemu. Poznamenala, že mateřství v ní probudilo odvahu.

 

Zdroj: hellomagazine.com

 

„Možná se spousta věcí zvenčí zdá být riskantní, ale… Pokud žijete skutečným životem, nevím, jestli se něco může zdát jako riziko. Prostě děláte to, co je správné. Mateřství z vás obecně dělá odvážnějšího člověka a dává vám více úzkosti o světě, ve kterém budou žít vaše děti. Každý den přemýšlím, jak mohu udělat tento svět lepším místem pro Archieho? A sdílíme tuto touhu se svým manželem,“ řekla manželka prince Harryho.

 

Zdroj: townandcountrymag.com

 

Markle uvedla, že už dlouho zmizela ze sociálních sítí kvůli osobní pohodě – to je její záměrná volba. Kdysi měla celebrita osobní obchodní profil, ale ten už dávno zavřela. Ale oficiální instagramový účet Dukes of Sussex obsluhoval celý tým.

 

Zdroj: insider.com

 

„Neinteragování se sociálními sítěmi je moje osobní volba, nevím co se tam děje, a z mnoha důvodů mi to hodně pomáhá. Mám ale velké obavy ohledně těch, kteří jsou tím posedlí,“ řekla Meghan.

„Moje víra je silnější než můj strach“

Každému, kdo se nemůže odvážit učinit drastická rozhodnutí, vévodkyně ze Sussexu doporučila zapamatovat si větu – „Moje víra je silnější než můj strach“ a jednat.

 

Share