Meghan Markle zaplatila za útěk z paláce: Je neuvěřitelné co udělala královna s jejich sídlem

Příběh „útěku“ Meghan Markle a prince Harryho do USA se jen tak nepromlčí

Článek opisuje události podle vydání Express.co.uk.

 

Zdroj: Marieclaire.com

 

Jak víte, královská rodina, včetně Alžběty II, reagovala velice negativně na přestěhování vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle a prince Harryho z Velké Británie a vzdání se jejích privilegií.

 

Zdroj: Independent.co.uk

 

Ale příběh tam neskončil. O odvážné „facce“, kterou královna Alžběta II. dala bývalé hollywoodské hvězdě, bylo známo.

Jak se ukázalo, dala panovnice dům Meghan Markle a prince Harryho další princezně – Beatrice, která se nedávno oženila se svým přítelem.

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Vnučka britské královny tak získala povolení od Alžběty II., aby se přestěhovala do prázdného sídla na území Kensingtonského paláce. Mluvíme o sídle Nottingham, kde žila vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle a princ Harry, než se přestěhovali do Windsoru.

 

Zdroj: Hellomagazine.ru

 

Markle a Harry opustili toto sídlo kvůli malé velikosti. Budova má „pouze“ 100 čtverců a má pouze dvě ložnice, dvě obývací místnosti, kuchyň a koupelnu.

 

Zdroj: Politeka.net

 

Jak se ukázalo, někteří členové královské rodiny dali Meghan přezdívku. Příbuzní královny nazvali manželku nejmladšího syna princezny Diany „tančícím Harrym“, ke které je „připojeno zavazadlo“.

 

Zdroj: Independent.co.uk

 

„Opravdu si nemyslím, že se jedná o situaci, kdy musíme uvést jména pro každý příklad v knize.“ Jedná se o rozhovory za zády nikoliv pouze Meghan a Harryho, který popisují podmínky, ve kterých se ocitli,“ vysvětluje Omid Scobie, který jim věnoval celou knihu.

 

Share