„Měla jsem zatejpovaná záda, beru jenom enormní dávky prášku a chodím na kontroly,“ svěřila herečka Yvetta Blanarovičová

Takhle dlouhou pauzu Blanarovičová ve své kariéře zažila poprvé. Yvetta Blanarovičová (56) se po třech měsících konečně vrátila před publikum na komorní koncert. Den před vystoupením se herečka a zpěvačka zranila a musela vyhledat lékařskou pomoc.

Zdroj: Instagram

„Je to spíš následek úrazu, nebylo to tak úplně doma, doma to začalo a pak jsem hodila šipku v ordinaci u lékaře. A hned mě začali brát vážně, že se něco děje,“ svěřila Yvetta s tím, že si skřípla nerv.

Zdroj: Instagram

Zpěvačka dorazila do Divadla Broadway sice s úsměvem, ale bylo vidět, že jí úplně dobře není.

Zdroj: Instagram

„Měla jsem zatejpovaná záda, beru jenom enormní dávky béčka a chodím na kontroly, aby mi to pomalu rozhýbali, protože je to otrava,“ dodala herečka.

Zdroj: radiozurnal.rozhlas.cz

„Dámy, mám takovou připomínku: pokud budete sedět s přeloženýma nohama, tak ne dlouho, protože se vám také může skřípnout podkolenní nerv, což se mi stalo. A trvá pak dlouho, než se to dá do pořádku,“ komentuje.

Zdroj: Instagram

Po této nepříjemné situaci chce strávit letní prazdniny doma. „Spíš Česko a Slovensko. Budu hodně doma, na horách a jezdit po památkách,“ dodala Blanarovičová. Planuje si všimnout věcí, na které dříve nebyl čas.

Share