“Mistr už dávno věděl, že se blíží jeho poslední dny”: Karel Gott netočil film kvůli sobě

Legendární zpěvák Karel Gott zemřel před rokem, ale i do teď ho poslouchají jeho fanoušky. Jeho rodinu příznivci denně podporuji, protože Slavík byl úžasným člověkem.

Milovali ho v celém světě, byl pro všechny hudební ikonou. Milovali ho dokonce ti, kdo jeho hudbu neposlouchal. Byl příkladem pro několik generaci, a když podlehl leukémii, trápilo to cely národ.

Gott o své smrti věděl, a kvůli tomu se snažil dokončit svůj film, který udělal pro své dcery. Jeho celovečerní dokument dostal název Karel.

Zdroj: stars24.cz

Natáčení filmu Karel začal při návratu leukémii. Moc chtěl zanechal po sobě životní dílo zachycené na kameře. Gott poslední scény z filmu točil, když kvůli leukémii byl velmi slabý.

Gott všechny své 4 dcery moc miloval, ale své starší nikdy nevychovával. S mladšími Charlotte a Nelly měl to úplně jinak. Se svou manželkou Ivanou spolu vychovávali své úžasné dcerky.

Zdroj: expres.cz

V jedním z posledních rozhovoru Karel řekl, že by moc chtěl ještě jednou zazpívat na jevišti. “Bohužel, Všemohoucí má své plány, které nemohu změnit,” řekl Gott.

Slavík vždycky přesně věděl, že se o budoucnosti nikdy nemůžeme dozvědět. Kvůli tomu chtěl svůj film dotočit. Hlavní autorkou se stala Olga Špátová, která uvedla, že poslední záběry točili s Karlem dlouhých 2 týdny dni před smrti.

Zdroj: cervenykoberec.cz

“Karel chtěl vše dodělat, otevřené jsme hovořili i o konci. On ale dál plánoval, jako by mu nic nebylo,” řekla Olga.

Karel Gott byl úžasným člověkem. Bohužel, nedožil do premiéry filmu, ale udělat všechno, co chtěl. Dělal to pro své dcerky, aby měli věčnou vzpomínku na to, jaký byl jejich tatínek.

Zdroj: super.cz

Share