Mladá milenka Brada Pitta reaguje na tisíce rozzlobených komentářů

Sedmadvacetiletá milenka Brada Pitta nevydržela bouři kritiky na jeho adresu. Nicole Poturalski nečekala, že uvidí na sociálních sítích tolik negativity. Důvod je prostý, armáda fanoušků Brada Pitta si myslí, že dívka jednoduše využívá jejich idol. Koneckonců, než byl pár vyfotografován na letišti ve Francii, nikdo Poturalski neznal.

 

Zdroj: sheknows.com

 

Nyní – o několik týdnů později je to hvězda, jejíž jméno zná celý svět. Ona, šíleně podobná na Irinu Shayk , už s ní vystupovala na stejném pódiu. Také říkají, že Poturalski nastartovala filmovou kariéru, a tedy jí blízký vztah s Pittem velice pomůže.

 

Zdroj: vanityfair.com

 

Jak navíc zjistili novináři, Nicole je stále oficiálně vdaná. A i když mnozí tvrdí, že ona a její manžel mají otevřený vztah, nenávistníky nelze zastavit. Poturalski vydržela dlouho, ale přesto vyjádřila na svém osobním blogu co si myslí: „Jen nechápu, co se těmto lidem děje v hlavě. Proč to děláte? Jaký je váš cíl? Nerozumím tomu. Je to velmi neslušné a je mi líto takových komentátorů,“ napsala v němčině.

 

Zdroj: fmdos.cl

 

Modelka zjevně neočekávala takový účinek od své fotografie s Pittem. Mimochodem, Brad sám o problémech nepřemýšlel. Faktem je, že vzal Nicole na romantický víkend na hrad, kde se před mnoha lety konala jeho svatba s Angelinou Jolie.

 

Zdroj: Elle.ua

 

Říká se, že ji tato skutečnost rozzuřila. A právě druhý den Pitt a Jolie zahájili poslední soud o péči o dítě – a Angelina odmítla své vlastní rozhodnutí učinit ústupky svému bývalému manželovi.

 

Zdroj: usmagazine.com

 

Share