Mladší dcera Veronika Žilková promluvila o vztahu s rodiči a svých plánech: „S rodiči vycházím jakž takž“, řekla Kodula Stropnická

V rodině herečky Veroniky Žilkové bylo pět dětí a na její nejmladší dceru málokdo upozorňoval. Situace se ale začala měnit už před několika měsíci.

Dcera Veroniky Žilkové a Martina Stopnického je už puberťačka a teď už není tak stydlivá jako dřív, když byla ještě dítě. Kordula začíná trochu vycházet ze stínu svých rodičů. Prozradila, čím by se chtěla stát a jaký má vztah k rodičům.

Kodula Stropnická přišla na otevření butiku s dětskou a dospivající módou. Pozvala ji tam její starší sestra Agáta Prachařová.

.

Nejmladší dcera Veroniky Žilkové se už před veřejností nestyděla a před kamerami se neskrývala, spíše to bylo naopak.

Dala novinářům malý rozhovor. Celou dobu se dívala na oblečení kolem sebe, protože je zjevnou stoupenkyní módy.

.

„Často si kradu od ségry oblečení. Neví o tom, ale když mě se tak líbí. Mám hodně ráda módu, takový ten moderní styl“ pověděla Kodula.

Podle toho, jak se chovala, si zřejmě chtěla vybrat něco z nového módního oblečení. Na otevření módního butiku se zjevně připravovala, upravila si vlasy, udělala si make-up.

.

Teď už to není jen mladší sestra Agáty Prachařové, ale mladá a ambiciózní dívka. Za pár let už bude mít svůj osobní život.

O svém vztahu k rodičům řekla, že se jí to děje stejně jako všem ostatním dospívajícím. Někdy je vše v pořádku a někdy mohou mít zjevné nedorozumění.

.

„S rodiči vycházím jakž takž, prostě jako dospívající lidi“ vysvětlila Kordula.

Ačkoli Kordula přiznává, že občas rodičům dobře rozumí, když ji chtějí zabít.

.

Prozradila, že i tak udělala několik špatných skutků, ale naštěstí to nebylo nic vážného. Ale také je ráda, že se umí zadržovat a nedělá to, čeho by později litovala.

Teď Mladá Kordula ví, čím by v budoucnu chtěla být. Hodně času v životě věnovala tanci a zpěvům.

.

Chce být v divadle, i když její matka s takovým nápadem příliš nesouhlasí.

„Chtěla bych být muzikálovou zpěvačkou. Hodně mě to láká, ale zatím má přednost škola“ dodala Kodula Stropnická.

.

Podle ní by si její matka přála, aby získala nějakou praktičtější a užitečnější specializaci, například aby byla lékařkou, nebo právničkou.

Teď už vypadá velmi hezky, za pár let to bude dívka modelového vzhledu, možná by si to měla vyzkoušet. Kordula ale řekla, že ji tato oblast absolutně neláká.

Share