Monika Absolonová se stala příkladem pro Evu Holubovou: Herečka se rozhodla změnit svůj životní styl podle vzoru zpěvačky

Někdy se některé celebrity inspirují u jiných celebrit. Někdy může být tato inspirace tak silná, že může způsobit, že se člověk vzdá cigaret a jídla. Herečka Eva Holubová se tak inspirovala u zpěvačky Moniky Absolonové. Dokonce se několik dní postila.

Nejen obyčejní lidé chtějí změnit svůj život k lepšímu, ale často to dělají i různé celebrity. A to i přesto, že mnohým se zdá, že hvězdy už mají v životě všechno v pořádku. Ale stejně jako všichni chtějí to nejlepší.

Zdroj: Instagram

Herečka Eva Holubová se tak rozhodla změnit svůj životní styl poté, co na svém těle pocítila několik kil navíc. To vše kvůli nucené karanténě.

Zdroj: TV NOVA

Protože byla doma, neměla téměř žádnou práci a kvůli tomu se pohybovala ještě méně. Přebytek kalorií kvůli nižší pohybové aktivitě, než obvyklé, negativně ovlivnil její postavu.

Zdroj: Instagram

Nenechala se ale zlákat na některé populární, ale nepříliš efektivní diety, například na různé koktejly atd. Rozhodla se jednat jinak.

Zdroj: Hermína

„Tak se snažím o detox těla, už čtvrtý den nekouřím, apod., držím půst podle Moniky Absolonové a musím se pochválit, zatím dobrý,“ napsala na svém Instagramu Eva Holubová.

Zdroj: Instagram

I když to trvalo jen pár dní, přesto se rozhodla se pochválit. Naštěstí má nyní aktivnější životní styl, protože se vrátila do natáčení seriálu Slunečná.

Zdroj: Instagram

Ale ani během natáčení, když byly přestávky, nekouřila. V těch chvílích raději pila vodu. Se spánkem se však stalo něco, co nečekala.

Zdroj: Instagram

Šla spát ještě před půlnocí, ale už v půl čtvrté ráno se jí začaly zdát noční můry. Během krátké doby se jí zdálo několik nočních můr.

Zdroj: Instagram

„Rozhodla jsem se psychiku neřešit, běsy vytěsnit relaxem či zabýváním se věcmi, které nám mají udělat radost,“ dodala Eva Holubová.

Share