„Moudrá stará babička připravila dárek pro každého“: Má pět pytlíčků a pět krásných dárků

Ať se vám splní vše!

Každý člověk, někde hluboko ve své duši, bez ohledu na věk, věří v zázraky a magii.

Určitě v dětství jste rádi četli pohádky o dobrých kouzelnicích, které plní přání.

Dnes navštívíte jednu z dobrých kouzelnic. Představte si, že při procházce ulicemi města jste odbočili v park a šli po neznámé stezce.

Chápete, že jste se ztratili na neznámém místě, všechno je zarostlé stromy. Jdete dále touto cestou. Velmi brzy ona vás dovedla k sluncem zalité mýtině. Zde se cítíte v klidu a v teple. Uprostřed mýtiny jste vidíte starou dobrou ženu, která plete něco na jehlicích.

Ona říká: „Čekala jsem na tebe dlouho. Jsi dobrý člověk a zasluhuješ si být odměněn. Vyber si pytlíček s darem osudu. Všechno se splní do 14 dnů“.

Podívali jste se na pytlíčky a zamysleli jste si. Všechny byly nádherné. Vybrali jste sáček. Poděkovali jste kouzelnici a za minutu už jste byli v obvyklém parku.

Takže, který pytlíček jste si vybrali a co jste získali:

Zdroj: storyfox.ru

Zelený lněný pytlíček

Váš dar je finanční pohoda. Vaše finanční problémy budou vyřešeny velmi brzy. Počkejte na doplnění vaší peněženky. Utraťte tyto peníze za vaši radost.

Jutový sáček

Jste příjemný člověk a osud pro vás připravil neuvěřitelné překvapení. Obdrželi jste splnění svých tří přání. Tak řekněte, co konkrétně chcete, a řekněte to nahlas. Vaše přání se splní velmi brzy.

Červený pytlíček

Máte radost a lásku. Očekávejte příjemné události ve velmi blízké budoucnosti. Doslova ony změní váš život. Budete létat na křídlech lásky.

Zlatý hedvábný sáček

Vybrali jste si sáček štěstí. Potřebuje čas, aby se otevřel. Brzy to budete cítit. Budete mít štěstí v mnoha věcech. Příjemné změny doslova vtrhnou do vašeho života.

Hnědý sametový pytlíček

Dostali jste úspěch. Neváhejte a dělejte cokoli – ve všem budete mít štěstí. Během následujících dvou měsíců se nic nebojte. Úspěch je na vaší straně.

Share