Muž dlouho hledal svou chybějící kočku. Při pohledu z okna viděl scénu, která ho rozesmála

Kočky jsou velmi rozvážní a do jisté míry nepředvídatelná stvoření. Jejich lovecká nálada a touha po dobrodružství z nich dělá toulavé stvoření. Což majitelům způsobuje velké potíže. Jeden Američan ztratil svého milovaného mazlíčka a pak ho našel velmi neočekávaným způsobem.

Zdroj: Pixabay.com

Ztráta kočky

Američan jménem Rick nemohl svou kočku ráno najít. Prošel každý roh domu, obešel celou zahradu a podíval se pod každým keřem. Rick se zoufale snažil najít svého oblíbence, mezi časem šel prostě k oknu a pohlédl na strom, který rostl naproti, a viděl něco velmi neočekávaného.

Zdroj: Fatelines.net

Na jedné z větví se držela na svých horních tlapách kočka! Kočka visela jak odsouzenec, muž přirozeně zachytil tento vtipný obrázek, než vyběhl kočce na pomoc. Není známo, jak kočka skončila a jak dlouho zůstala v této poloze, ale všechno naštestí skončilo dobře.

Zdroj: Fatelines.net

Rick samozřejmě spěchal, aby se podělil o svůj příběh na sociálních sítích. Fotografie kočky visící na větvi stromu shromáždila spoustu lajků a komentářů. Použivatelé na sítích také poznamenali, že zvíře vypadá velmi unavené a vyděšené. Určitě po tomto incidentu kočka na dlouhou dobu ztratí touhu zlobit a utéct od majitele.

Zdroj: Pixabay.com

Share