Muž každé ráno objevoval v botách peníze: Když zjistil, odkud bankovky pocházejí, dlouho se smál

Záhadný jev se otočil do vtipné a dojemné okolnosti.
Miloš si nedávno všiml zvláštní věc: každé ráno, když se chystal do práce, nacházel v botách peníze. Nejprve to byla maličkost, ale postupem času se objevily papírové bankovky. Fenomén byl naprosto podivný: všichni členové domácnosti jen pokrčili rameny a neříkali kdo to dělá.

Zdroj: youtube.com

Muž se rozhodl provést experiment: večer, jako obvykle, nechal boty u vchodu a šel spát v kuchyni. Miloš si byl jistý, že chytí někoho při činu. Metoda však nefungovala: muž celou noc tvrdě spal a ráno našel v botách dalších sto korun. Nyní jsou dokonce i další členové rodiny zmatení, předtím si mysleli, že si táta a děda jen dělají legraci.

Zdroj: ukr.media

Příští noc bylo rozhodnuto experiment opakovat. Miloš rozhodl tentokrát počkat, až se objeví „dobrodinec“. Bylo velmi obtížné nespát, ale zvědavost zvítězila nad touhou spát. Blíže k ránu zněly tiché krůčky: hlava rodiny byl opatrný. Z obývacího pokoje vyšel všemi oblíbený pes Emi. V zubech držel bankovku 100 korun. Emi šla k majitelovým botám, vložila peníze do jeho bot a tiše se vrátila.

Zdroj: ivi.tv

Miloš byl šokovaný. Alespoň teď věděl, odkud ráno pocházejí peníze v jeho botách. Muž si vzpomněl, že si před časem stěžoval své ženě, že v práci začaly odkládat plat a snižovat bonus. Emi očividně rozhovor vyslechla a rozhodla se majitele finančně podpořit. Zůstalo jenom dozdědět odkud si pes peníze bere.

Zdroj: wallpapers.99px.ru

Příští noc prozradila tajemství a Miloš opět čekal překvapení. Emi vzala peníze zpod matrace, kde ležela úhledná hromada skrýš majitele. Muž prostě neměl sílu nadávat: z jeho smíchu se celá rodina probudila. Záhada byla vyřešena! Dobrý pes hodil majiteli jeho vlastní peníze.

Zdroj: wallpapers.99px.ru

Skrýš musel znovu skryt a příběh velkorysého mazlíčka se stal skutečnou rodinnou anekdotou.

Share