„Muž našel opuštěné dítě na lavičce“: O 10 let později se stal zázrak

Nikdy nevíme, co nás zítra čeká.

Zdroj: my-shrink.net

Muž už spěchal ke vchodu. Byl chladný listopadový večer a opravdu se chtěl vrátit domů. Všechny jeho myšlenky byly přerušeny pláčem a křikem dítěte. Muž se rozhlédl a uviděl na lavičce špinavou přikrývku, v níž bylo miminko zabaleno.

Muž vzal dívku domů a během hodiny bylo dítě obklopeno odborníky a lékaři. Dívka dostala jméno Elena. Zaměstnanci dětského domova nedokázali zadržet slzy, když se dozvěděli, že dívka byla opuštěna na chladné ulici.

Sám Vadim se k dívce připoutal a téměř každý den ji navštěvoval. Někdy přemýšlel o tom, že chce adoptovat Elenu, ale nemohl to udělat, protože pracoval ve dne v noci.

Zdroj: poshepky.com

Dívka rostla a každý den se stále více připoutávala k Vadimovi. Potom Vadim nemohl dítě navštěvovat a začali navzájem si psát. Vrstevníci dokonce dívce začali říkat, že k ní její otec už nikdy nepřijde. Vadim četl všechny dopisy od dívky a prohlížel si kresby. Jeho srdce bolelo pokaždé.

Zdroj: poshepky.com

Uběhlo 5 let, než se Vadim znovu setkal s Elenou. Dívka na něj celá ta léta nezapomněla a byla na tomto setkání neuvěřitelně šťastná. Celý den strávili spolu. A pak řekl, že je čas, aby šel domů. Vadim sledoval chování dívky a neříkal o tom, že ji adoptoval.

A pak přišel tento okamžik. V očích dítěte byly slzy radosti. Nyní má skutečného otce a svůj dům…

Všechny děti si zasluhují žít v péči a lásce.

Zdroj: just-smile.ru

Share