Muž nechal v prázdnem bytě rostliny a poprosil svého bratra, aby je zaléval: Když se vrátil, čekalo ho zajímavé překvapení

Nenechávejte rostliny v prázdném bytě.

Zdroj: ukr.media

Číňan opustil město na sedm měsíců a poprosil svého bratra, aby čas od času zaléval rostliny, které nechal v prázdném bytě. Když se však muž vrátil, čekalo ho nepříjemné překvapení: květiny “zachvátily” jeho dům.

Na začátku krize se jeden z obyvatelů čínského města Lanfang vydal na výlet po zemi. Ale muž se však nemohl vrátit domů tak, jak plánoval, kvůli vládním omezením.

Celkově cestovatel nebyl sedm měsíců doma, proto svěřil péči o pokojové rostliny svému bratrovi. Po návratu do svého bytu muž ho ze začátku nepoznal: všechny zdi byly pokryty stonky a listy.

Zdroj: ukr.media

Muž žije se svým bratrem ve stejném domě, takže proto se jeho bratr staral o květiny. Možná pochopil to příliš zodpovědně a díky tomu se byt trošku změnil v malou botanickou zahradu.

Navíc ten chlap asi nevěděl, že je třeba rostliny zkrátit, aby zabíraly celý prostor. Ale stojí za to mu vzdát hold – nešetřil čas a úsilí při péči o ně.

Majitel rostlin sdílel video ukazující, jakým stál jeho dům za sedm měsíců. Uživatelé se velmi zajímají o to, jaké kouzlo používal jeho bratr, aby rostliny tak rychle rostly.

Však bratr toho muže splnil svůj hlavní cíl – květiny v květináči během nepřítomnosti majitele opravdu nevyschly. Jenom asi majitel nebude schopen tak rychle vrátit svůj byt do původního stavu.

Share