Muž objevil na svém pozemku podivný předmět: Specialista se snaží najít odpověď na otázku, jak se tam dostal

Muž vykopal svůj pozemek u domu a připravoval ho na zimu, jakmile náhle objevil něco pevného v zemi. Muž očekával, že uvidí cokoliv, ale ne takový nález.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Malé americké městečko Westboro vzbudila zpráva o neobvyklém nálezu jednoho z obyvatel. Ukázalo se, že muž zachránil všechny obyvatele před hrozící smrtí, aniž by to tušil. Předmětem, který objevil, byla dělostřelecká mina.

Muž si nejprve myslel, že narazil na nějaký zrezivělý kbelík nebo koryto, ale když začal předmět opatrně vykopávat, uvědomil si, že je třeba přivolat záchranáře. Zavolal na tísňovou linku a k němu vyjeli policisté a hasiči.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Odborníci, kteří na místo přijeli, potvrdili, že před nimi je stará mina. Jak se ale ocitla v klidném městečku, kde nikdy neprobíhala vojenská akce, není jasné.

V USA se poslední vojenské akce konaly v období občanské války na konci 19.století. Ale mina byl podstatně mladší než ty roky. Všechny tyto momenty je třeba ještě zjistit.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pyrotechnici minu opatrně vytáhli ze země a odvezli ji pryč od města, kde byla odpálena. Muž, stejně jako celé město, měl velké štěstí, že mina nevybuchla z úderu lopatou.

Odborníci poděkovali obyvatelům města za ostražitost a za to, že svěřili operaci profesionálům.

PSALI JSME: MUŽ SE PO LETECH VRÁTIL DO SVÉHO DOMOVA A VŠIML SI PODIVNÉ NITĚ V PODKROVÍ: KDYŽ JI VYTÁHL, NAŠEL VĚCI SKRYTÉ JEHO OTCEM

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ OPUSTIL SVŮJ BYT NA PĚT MĚSÍCŮ: NEZAVŘEL OKNO A TO, CO NAŠEL, HO ŠOKOVALO

Share