Muž pil kávu se solí, ale nikdo nechápal proč: Příčina dojímá k slzám každého, kdo se dozví pravdu

Nicholas a Sarah žili ve šťastném manželství půl století, ale po celou dobu žena ani nevěděla, proč její manžel miluje kávu se solí.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Tento příběh poprvé zveřejnil portál Pikio.pl. Nicholas a Sarah se seznámili, když byli ještě mladí. Okamžitě se zalíbili jeden druhému, a Nick dívku pozval na rande do útulné kavárny. Když přišel čas na objednávku, Nicholas požádal o šálek kávy a pak dodal: „Se dvěma lžičkami soli, prosím.“

Když on uviděl nechápavý pohled, vysvětlil. Ukázalo se, že Nickovo dětství prošlo ve vesnicí u moře. Od té doby mu káva se solí připomíná ty šťastné časy, kdy plaval v teplých slaných vlnách.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Saru tento příběh děsivě dojal, okamžitě si uvědomila, že Nicholas je jemný romantik a to ji šíleně okouzlilo. V tu chvíli si dívka uvědomila, že se zamilovala.

Roky plynuly. Sarah a Nicholas se vzali, vychovali dvě děti. Nicméně zvyk pít ráno slanou kávu muž nikdy nezměnil. Sarah se mu pokaždé smála, ale vždy servírovala kávu tak, jak manžel miluje.

Když Nicholas zemřel, našla jeho vdova v šuplíku šatníku dopis, který jí adresoval zesnulý manžel. Tehdy pochopila, proč manžel celé ty roky pil tak podivný nápoj.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jak Nick ve svém posledním poselství uvedl, v kavárně on se prostě spletl. Byl příliš nervózní, snažil se okouzlit Sarah, a tak mylně požádal o sůl místo cukru.

Pak musel přijít s romantickým příběhem ve své výmluvě a ta se dívce tak líbila, že se Nicholas neodvážil za ty cele roky říct pravdu. Takže musel celý život pít tento odporný nápoj, a to vše pro zachování romantiky ve vztahu.

Tento dojemný milostný příběh obletěl internet a rozplakal uživatele po celém světě.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: MUŽ OPUSTIL TUTO ŽENU S 13 DĚTMI PŘED ČTYŘMI LETY: JAK VYPADÁ A ŽIJE TATO RODINA DNES

PŘIPOMÍNÁME: PRÁZDNÁ SVATBA: PÁR POZVAL PŘES 300 LIDÍ, ALE NIKDO NEDORAZIL

Share