Muž všechno překoná a všeho dosáhne, pokud se s takovou ženou v životě setká

Muž může dosáhnout neuvěřitelného úspěchu, pokud je v blízkosti správná žena. Může být bohatý, slavný. Pravě žena, která je oporou, pomáhá muži pohybovat se dopředu.

Žena má obrovský vliv na muže, ať už se říká cokoliv. Absolutně všichni muži se narodili od ženy a všichni od dětství usilovali o mateřskou něhu a ochranu. Matka je koupala, chránila, líbala — a to si celý život pamatují.

Zdroj: mizhnamy.com

Tolstoi měl neuvěřitelnou manželku Sophii Andreevnu. Pár měl velmi komplikovaný vztah. Spisovatel byl vášnivý, kontroverzní a složitý. Nemyslel na sebe, ale jen se plně věnoval vášním. Ve válce projevoval mimořádnou statečnost a v kartách prohrával celé dědictví. Pomáhala mu jen manželka.

Slavný umělec Salvador Dalí se stal bohatým a slavným právě po boku své ženy Galy. Prošla s ním všemi trny – nejprve žili v chudobě a jedli pouze mořské ježky. Žena však neztratila víru ve svého manžela.

Zdroj: firestock.ru

Napoleon věřil, že za vítězství vděčí své lehkovážné Josephine.

Tento seznam je ve skutečnosti nekonečný. Žena, která přináší štěstí muži, je skutečným pokladem. Muž vedle takové ženy se pro ni vždy snaží udělat něco pěkného. Chce ji udělat šťastnou a dát jí příjemné emoce.

Zdroj: firestock.ru

Muž bude tuto ženu zbožňovat a vždy na ni dohlížet. Její úsměv, chování, gesta vyvolají v jeho srdci jen pocit tepla a pohodlí. S takovou ženou se muž nebojí sdílet něco důvěrného a osobního. Můžete jí říct své obavy a pocity, protože taková žena nikdy nesoudí, ale bude podporovat.

Z takové ženy vyzařuje energie. Teplo. Vnitřní síla, i když vypadá křehká a slabá. A tato energie z ní dělá bohyni v očích muže. Možná je to archetyp bohyně matky, kdo ví?

Zdroj: firestock.ru

Takové ženě nemusí se nic vysvětlovat. Bude číst váš pohled a pochopit vše beze slov. Vždy vám poradí a podpoří vaše rozhodnutí. Nebude se bát být tím, kým doopravdy jste, protože vás bude milovat ne pro stav nebo postavení ve společnosti, ale jen proto, že jste.

Je třeba chránit tyto ženy, protože potkat je můžete jen jednou za život.

Share