Muž vzal nemocnou lišku z kožešinové farmy, nyní je to opravdu krásné zvíře

Liška jménem Vixie se stejně jako tisíce jejích bratrů a sester narodila na kožešinové farmě. O jejím osudu se již rozhodlo od samého narození: po dobu sedmi měsíců by žila v malé kleci a pak by šla s někým v jeho kožichu. Ale muž jí dal šanci žít nový život.

 

Zdroj: Laykni.com

 

Vixie žila za drátěným pletivem a kvůli tomu, že se stěží pohybovala, se jí deformovaly nohy. Teď je těžké si představit, jak by se vychloubala na krku nějaké dámy nebo na jejích botách.

 

Zdroj: Laykni.com

 

Ale k jejímu velkému štěstí se to nestalo, dostala příležitost žít. A nyní je Vixie již krásná liška, která má domov a milujícího majitele.

 

Zdroj: Laykni.com

 

„Mým cílem, stejně jako mým velkým snem, bylo zachránit alespoň jednu bezbrannou lišku z této hrozné farmy a tím nakonec zachránit život plný utrpení a kruté smrti.“

 

Zdroj: Laykni.com

 

Moje srdce bylo vždy plné bolesti, když jsem sledoval fotky a videa o nesnesitelných podmínkách, za kterých byla tato zvířata držena. A ačkoli jsem nebyl schopen pomáhat všem, cítil jsem, že je mou povinností pokusit se změnit život k lepšímu alespoň jednomu z nich. ““ – říká muž, který žije s Vixie.

 

Zdroj: Laykni.com

 

„Nikdy jsem si nepředstavoval, jak obtížné by bylo koupit lišku. Nejtěžší bylo najít chovatele, který by souhlasil s prodejem takového zvířete. Pamatuji si, že jsem zavolal na všechny farmy, které tehdy chovaly lišky, ale všude jsem byl odmítnut. Ale po mnoha pokusech a telefonických rozhovorech o koupi divokého zvířete na jedné farmě jsme se dohodli, že mi ji prodají.“

 

Zdroj: Laykni.com

 

Nyní toto roztomilé, vtipné a zábavné zvíře dělá jeho majiteli každý den radost.

 

Zdroj: Laykni.com

 

Share