Muži narození v těchto znameních zvěrokruhu se žení jednou provždy: Které to jsou

Pro současnou ženu není tak snadné najít oddaného muže, s kým jít k oltáři. Ale astrologové jsou povzbudiví. Jsou čtyři znamení zvěrokruhu, jejichž zástupci dlouho hledají partnerku, ale žení se jednou provždy.

Pár/ilustrační foto/ Zdroj: rsute.ru

Kozoroh

Kozoroh/ Zdroj: rsute.ru

Při setkání s mužem narozeným ve znamení Kozoroha má žena dojem, že je chladný a vůbec není romantický typ. První dojmy však často klamou. Kozorohové jsou nejvěrnější životní partnery. Jsou čestní a upřímní. Pokud se Kozoroh skutečně zamiluje do ženy, nikdy ji nebude moci podvádět. Tito muži respektují rodinné tradice. Věří v manželství a respektují ho.

Jen žena, která nepotřebuje komplimenty a slova lásky, může vyjít s Kozorohy. Pro toto znamení je charakterističtější skutky, a ne slova. Svou lásku může prokázat dárky, cestováním a také finančně zajistit. Jeho cílem je, aby rodina nic nepotřebovala. V manželství je Kozoroh praktický a šetrný. Totéž se vyžaduje od manželky.

Štír

Štír/ Zdroj: rsute.ru

Muž narozený ve znamení Štíra miluje ženskou pozornost, takže by mu nevadilo mít několik milostných pletek paralelně. Ale když se skutečně zamiluje, stane se věrným a nikdy nepodvede svou polovičku. Vdát se za Štíra není snadný úkol, ale pokud se vám to přesto podaří, bude to navždy.

Nejde o to, že by pro něj rodina byla mučení, ale o to, že si manželství váží a udělá vše pro jeho udržování. Žena, která se provdá za Štíra, si může být jistá, že je to spolehlivý člověk. Jeho manželka se bude cítit milovaná a šťastná.

Lev

Lev/ Zdroj: rsute.ru

Lev je vůdce. Má sílu budovat a udržovat rodinu, takže rozvod pro Lva je porážka, která výrazně zkazí jeho ego. Pokud se rozhodl oženit, tak je to jednou provždy. Partnerka s mužem narozeným ve znamení Lva bude mít velké štěstí. Je věrným a štědrým společníkem.

Navíc jeho fantazie nedovolí polovičce, aby se nudila. Se svou ženou je Lev vždy citlivý a pozorný. Rád ji hýčká květinami a dárky. Neočekává od své manželky takovou pozornost. Je pro něj důležité, aby ho poslouchala a nesnažila mít lepší kariéru než on. Pouze tak bude manželství s Lvem úspěšné.

Vodnář

Vodnář/ Zdroj: rsute.ru

Vodnář se manželství vyhýbá, protože se mu nelíbí být připoután k něčemu jednému. Ale když potká skutečnou láskou, změní svůj názor opačným směrem. Muž narozený ve znamení Vodnáře bude věrný své ženě až do posledních dnů.

Je spolehlivým partnerem, čestné manželství je pro něj povinnost, kterou nelze porušit. Manželka také musí splňovat všechny předpoklady a nesmí flirtovat s jinými muži, protože Vodnář to nevydrží a udělá skandál.

Pár/ilustrační foto/ Zdroj: rsute.ru

PSALI JSME: ŽENY JAKÝCH ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU V ROCE 2021 ČEKÁ ŠŤASTNÉ MANŽELSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: PĚT ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÝM LZE VŽDY DŮVĚŘOVAT

Share