“My to dělali z lásky”: Jak se točili René a Petra ve Svatbě na první pohled

Velké množství televizních show mohou udělat účastníky nejen velmi populárními, ale i dost bohatými. Tak například v pořadu Výměna manželek všichni účastníci dostali 100 tisíc Kč.

V novém show na Nově Svatba na první pohled se účastníci točí zadarmo. Takovou informaci svěřila portálu Blesk koordinátorka Novy Jana Lohrová.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Podle její slov, všichni účastníci dostávají jinou odměnu, a je to svatební cesta do zahraničí a také partner, který pro některé účastníky se muže stat celoživotním.

Podle Novy účastníci Svatby žili před kamerami 2 měsíce, a nic jim nevadilo chodit do práce. Novomanželové Petra a René dokonce vzali dovolenou, protože jinou možnost vyrazit na svatební cestu neměli.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Každý z účastníků se natáčel dva měsíce, a před svatebním obřadem nikdo z nich nekomunikoval. “Opravdu jsme se potkali před oltářem, proto jsme byli všichni buď zaraženi, překvapení nebo veselí,” řekli novomanželové René a Petra.

Svatební cesta se u všech účastníků liší. První pár odletěl do Zanzibaru, druhý do Řecka, a třetí na Slovinsko. Podle Novy, produkce vybírala místo dovolené podle zájmů účastníků.

Zdroj: novaplus.nova.cz

PSALI JSME: NOVOMANŽELA ZE SVATBY NĚKTEŘÍ DIVÁCI IHNED POZNALI: ŽENICH PAVEL NENÍ POPRVÉ VE OBRAZOVCE

PŘIPOMINAME: CO SE DĚJE MEZI NATALII A FRANTIŠKÉM ZE SVATBY NA PRVNÍ POHLED: NETÁLKA SE SNAŽÍ NAPRAVIT SI SVÉ CHYBY

Share