„Myslím, že teď sami si chcete realizovat pár nápadů“ : Proč byste neměli vyhazovat nylonové punčocháče

Stalo se tak, že život nylonových punčocháčů je velmi krátký. Každá dívka se více než jednou přesvědčila, že jen jeden špatný tah postačuje, aby se na nich objevila stopa, a po další vteřině již nemůže být spasena.

Pokud nevíte, co se můžete změnit v punčocháče, které sloužily svému účelu, zbývá jen poslat je do koše.

Editoři Vás budou inspirovat k tomu, abyste přestali házet punčocháče a podělili se o 10 nápadů, jak jim kreativně dát druhý život!

CO UDĚLAT Z ZBYTEČNÝCH PUNČOCHÁČŮ?

1.

vytvoření takového stylového obvazu není o nic obtížnější než opletení copánky. Vzhledem k pružnosti kapronu toto příslušenství nepřichytí hlavu, ale zároveň pevně drží.

2. Gumičky do vlasů

Pokud jste dívka, přesně víte, co guma vlasy má nějaké magické schopnosti ztratit. Proč tedy nenaplnit své zásoby tak jednoduchým rozpočtem?

Tyto dásně vypadají úhledně, ale co je nejdůležitější, jsou na rozdíl od těch, které byly zakoupeny, naprosto neškodné.

3.

Staré punčocháče v pravých rukou se mohou proměnit v originální domácí dekorace. Květiny z nylonových punčocháče vyžadují vytrvalost a kreativitu, ale takový výsledek ospravedlní čas strávený.

/

4. Koberec z nylonových punčocháčů

Pokud jste nashromáždili slušné množství nepoužitelných nylonových punčocháčů, je čas je proměnit v pěkný koberec. Na internetu najdete vzory tkaní a ujistěte se, že je snazší, než by se mohlo na první pohled zdát.

/

/

5.Žínka na těle

Ze stejného principu je snadné vyrobit originální žínku . Podle mého názoru je to skvělý způsob, jak se zbavit roztržených punčocháčů a zároveň najít takovou nezbytnou věc v každodenním životě.

.

Kromě proutěných žínků se punčocháče mohou proměnit v růžovou žínku. Rychle schne a ve vlacích je velmi pohodlná.

/

.

6.Brož

S trochou fantazie zkuste vyrobit brož. Organicky se bude dívat na téměř jakýkoli svrchní oděv. Jsem si jistý, že by nikomu ani nenapadlo, že je toto příslušenství vyrobeno z nylonových punčocháčů.

.

/

7.Šaty

Byl jsem velmi překvapen, když jsem viděl, jak se punčocháče mohou stát šaty. Samozřejmě je těžké si představit dámu v podobném oblečení v každodenním životě.

Ale pro kostýmní párty nebo soutěže o krásu, kde se často vyžadují šaty z neobvyklých materiálů, bude toto řemeslo skvělým řešením!

.

8.Stínidlo

Díky tomu se punčocháče snadno staly stylovým stínidlem. Tato možnost vám ušetří peníze a umožní vám změnit design lampy alespoň každý den.

.

9.Hračky

Proč vyhodit punčocháče, když se z nich mohou stát roztomilé hračky!

Dá se hádat, že na tom není nic složitého. Prostě odřízněte pravou část tkaniny od punčocháčů a vložte jakýkoli výplň dovnitř.

Potom zašijte základnu a zapněte fantazii, čímž hračce vtipně pohlédnete. Dítě bude potěšeno!

.

Myslím, že teď nebudete ve spěchu vyhodit rozbité oblečení a sami si chcete realizovat pár nápadů!

Share