Na internetu se diskutuje o slavné bloggerce, která vzala jedenáctiletou dceru na injekce botoxu

Farra Abrahamová je poměrně známá osobnost. Slávu získala díky účasti v mnoha amerických reality show. Jedno z nich je „Těhotná v 16“, kde v první sezóně dívka vyprávěla a ukazovala, jak v 17 letech, to zvládá s těhotenstvím a starostmi o dceru.

Zdroj: lemurov.net

Po účasti na první show se Farrah podařilo udržet a zvýšit popularitu. Je stále častým hostem různých společenských akcí a natáčení se v televizních přenosech. Abrahamová má navíc vlastní videoblog, ve kterém sdílí se dvěma miliony obdivovatelů vlastní metody proměny.

Některé proměny jsou velmi nejednoznačné. Například před několika lety se Farra rozhodla pro intimní plastiku, o které hodně a detailně vyprávěla. A nedávno hvězda zamířila do kosmetického salonu, aby odstranila vrásky, které dívku velmi znepokojují. S příznaky stárnutí se 28-letá Abrahamová potýká už dlouho, pravidelně provádí „injekce krásy“, tedy injekce botoxu.

Zdroj: lemurov.net

Závislost na botulinoterapii nikdo neodsoudil, ale Farra se rozhodla vzít s sebou na proceduru svou jedenáctiletou dceru. Ona tak chtěla s dítětem trávit co nejvíce času, ale zároveň nevynechala plánovanou proceduru. Její dcera byla přítomna injekcí a dokonce natočila vše, co se děje na kameru, aby účastníci mohli vidět podrobnosti.

Zdroj: lemurov.net

Mnoho uživatelů internetu však odsoudilo blogera, který považoval návštěvu estetické kliniky s nezletilou dcerou za nesprávnou a nekorektní. Někteří se rozhodli, že takový čin může Farah nasměrovat dítě na špatnou cestu, doslova vnutit lásku k omlazujícím postupům. Mimochodem, sama Abrahamová poprvé lehla pod nůž plastického chirurga v 19 letech, takže určitě nebude zakazovat úpravu přírodní krásy své dcery, a to i v mladém věku.

PSALI JSME Žena si zvětšila prsa a začala ztrácet paměť: „Doktoři nemohli pomoci“

Share