“Na to se nepřipravuju”: Veronika Arichteva promluvila o porodu

Ve dnešní době ve světě jsou velmi populární domácí porody a také předporodní kurzy. 34letá herečka Veronika Arichteva za dva měsíce porodí své první dítě, a na všechny trendy má vlastní názor.

Zdroj: instagram.com

V pořadu Showtime herečka řekla o změnách, které se staly v její životě během těhotenství. “Moje kotníky se změnily, už v podstatě nejsou vůbec vidět, ale jinak se mám dobře,” uvedla Veronika.

Herečka s nadsázkou nazývá své dítě “malý Bulhárek”, je to díky jejímu partnerovi Biserovi. Na porod se oba rodiče moc důsledně připravují.

Zdroj: instagram.com

“Nakonec máme dětský pokoj. Donutila jsem manžela pod hysterickým těhotenským nátlakem, že musí začít něco dělat, takže chudák měl tři dny volno během natáčení a dal dohromady komplet dětskej pokoj i s výzdobou a se vším,” řekla herečka.

Veronika uvedla, že porodí dítě jenom v porodnici. Moc věří v odbornou lékařskou péči, a ničeho jiného nechce. Také herečka odmítá všechny předporodní kurzy a alternativní způsoby narození dítěte.

Zdroj: instagram.com

“Na ty kurzy moc nejsem, abych se učila někde funět a tlačit a vybírala si, v jaký chci rodit poloze. Já nevím, v jaký chci rodit, prostě mi řeknou zatlač, já zatlačím a snad to nějak dopadne, takže na to se nepřipravuju,” dodala Arichteva.

Zdroj: instagram.com

Share