Na ulici byla nalezena kočka s poznámkou: „Prosím, nedotýkejte se kočky. Je na to příčina, proč tu je.“ Ale našel se muž, který se zachoval tak, jak uznal za vhodné

Zaměstnanci kanadského útulku uvedli, že na verandě jednoho domu sedí nešťastná kočka. Vedle zvířete ležela poznámka, která hlásila, že zvíře zde sedí nejen tak a požádala ho, aby se nedotýkali. Ověřit informace šel pracovník útulku Rob Boyswerth. Když se dostal na místo, uviděl nešťastnou kočku se smutným pohledem. Muž bez rozmýšlení popadl chudáka a nevěnoval pozornost slovům v poznámce, a odvezl kočku v ním v útulek.

Zdroj: mimimetr.me

Tam se ukázalo, že zvíře je strašně hladový a celý se hemží parazity. Zaměstnanci chudáka nakrmili, potrápili blechy a začali mu věnovat velkou pozornost. Kocour, kterému se přezdívá Sylvester, byl tak dojatý vřelostí a péčí, že velmi brzy jeho smutné oči znatelně pobavily. A také o něm bylo řečeno na sociálních sítích, a mnoho lidí začalo vysílat peníze na hračky a krmiva pro něj. Tolika uživatelům na sociální sítí se zalíbil příběh toho skvělého kocoura, že určitě brzy bude mít nové dobré paničky.

Zdroj: mimimetr.me

Mimochodem, podařilo se zjistit, že bývalí majitelé vyhnali kocoura na ulici, aby ten chytal krysy a myši. Ale domácí mazlíček, jak je vidět, nikdy předtím to nedělal, a neuvědomil si, co od něj vyžadují, takže jen seděl tak nešťastný a hladový na věraně, a dokonce ani nemňoukal.

Zdroj: mimimetr.me

Doufáme, že noví majitelé budou lidštější a nebudou takhle se chovat k Silverovi.

Share