„Naše maminka bude pořád s námi“: Máma nepřestane milovat své dítě, i když se její srdce zastaví

Tento den bude nejhorším a nejsmutnějším ve vašem životě. Den, kdy ztratíte svou matku. Když odejde, všechno se navždy změní. Začnete cítit to, o čem jste nikdy nevěděli, že existuje. Přemýšlet o věcech, o kterých jste nikdy nemysleli. Divit se něčímu, co jste si nikdy nevšímali.

To budou věci, které jste netušili, necítili a kterým nerozuměli. Bude to něco úplně nového a zlomí vám to srdce.

Bez ohledu na to, kolik je vám let, budete se ostře cítit, jak vám na této Zemi chybí vaše matka. Jak důležitá a drahá pro vás byla. Jak moc jste ji milovali, jak jste považovali její lásku a přítomnost za samozřejmost.

Zdroj: pandda.me

A teprve když jste ztratili svého nejmilejšího člověka, vaše srdce se doslova zastaví při pomyšlení: „Kde je teď, v jakých světech?“

Vypadá to neuvěřitelně, ale maminka bude pořád s vámi. Zůstane navždy vašim andělem strážným, který neopustí a nezapomene. Můžete stále cítit její vůně a její přítomnost. Nebudete se jí moci dotknout, ale bude s vámi. A někdy tuto přítomnost nebudete cítit a vaše srdce se zkrátí: „Mami!“

Budete se divit, jak se to ona cítí a přichází k vám v nejtěžším okamžiku. Jak ví, že plačete do polštáře, a jen ona může utěšit vás neviditelnou přítomností.

Zdroj: xochu-vse-znat.ru

Dny, měsíci, roky budete myslet, jestli ona ví, jak moc ji milujete a jak ona vám chybí … Budete obviňovat sebe, že jí každý den neříkali o své lásce, když byla šance.

Minuty se táhnou stejně jako dny. Dny budou vypadat jako roky. To je přesně to, co se stane, když ztratíme nejcennějšího člověka v tomto životě – naši matku …

Budou vám chybět její telefonní hovory, její sladký hlas. Její úsměv. Její jemné ruce. Budete si pamatovat každý detail. Každý zvuk. Každé slovo.

Zdroj: psycenter.by

Budete také přemýšlet o otázce, zda vás odtamtud vidí? Chybíte jí natolik, jako ona vám? Zda vám řekla všechno, co chtěla?

Čas takové rány neléčí. Ale uběhnou měsíce, roky a nebude to tak bolet. Hlavně proto, že si uvědomíte, že maminka bude pořád s vámi. Naši milovaní nejdou do tmy. Zůstávají hluboko v našich srdcích. V našich myslích. V našich dětských vzpomínkách. V našich oblíbených slovech a vtipech. Ve větru. V bušení srdce.

Vaše máma vás bude vždy milovat. Bude pořád s vámi. Přestože není fyzicky přítomna v našem světě, vaše duše jsou navždy spojeny. Toto spojení je silnější než smrt. Tato láska je život.

Share