“Ne Lela, ne Lili, jen Lulu”: Milenka Vémoly provokuje Ceterovou na sociálních sítích

Zdenka Černá, která má přezdívku Lulu je fitness trenérka a také milenka známého zápasníka MMA Karlose Vémoly. Nedávno se veřejnost o ni dozvěděla kvůli prohlášení, které sdílela na svém Instagramu.

Zdroj: instagram.com

Podle slov Lulu měla milenecký vztah se zápasníkem Vémolou v době, kdy Lela byla těhotná. Vztah se mezi Terminátorem a silikonovou fitness trenérkou už dávno skončil, ale Lulu se snaží dnes provokovat Ceterovou.

Zdroj: instagram.com

Na svém Instagramu Černá sděluje fotografie, na kterých označuje Vémolu se svou exmanželkou Lelou. “Pravda nakonec vždy vyjde najevo,” napsala Lulu pod fotografii, na které je článek o nevěře Vémoly.

Před několika dny Černá sdílela fotografii v bílém erotickém prádle, pod kterým napsala: “Ne Lela, ne Lili, jen Lulu.” Většina sledujících Lulu ten vzkaz nepodpořila.

Zdroj: instagram.com

Příznivci Lely jsou jisté, že Lulu nemůže do toho sporů zatahovat dětí. “Jste opravdu kus trosky, která se snaží jen zviditelnit. A tahat malé dítě do problému je vrchol hnusu. Vy celá jste vlastně vrchol Hnusu,” napsala jedna žena pod fotkou Lulu.

Zdroj: instagram.com

Share