“Nebyl jsem tu zbytečně”: Karel Gott se před odchodem přiznal, co si skutečně přál

Legendární zpěvák Karel Gott zemřel před rokem, ale i ve dnešní době velké množství lidi ho vzpomínají. Slavík vždycky tvrdil, že v životě je nejdůležitější to, co dokáže člověk udělat.

Zdroj: facebook.com

Před svou smrti v říjnu 2019 prozradil, co si skutečně přál. “Nebyl jsem tu zbytečně? Potěšil jsem lidi? Vytvořil jsem něco?” ptal se u sebe Slavík před rokem.

“I když se držím myšlenky, že včerejší úspěch je dnes už dalekou minulosti. Život jde dál. Jedinou moji snahou je, aby mé písně zlidověly,” uvedl Gott o svém snu.

Zdroj: facebook.com

Můžeme přesně říct, že se mu to povedlo. Jeho písničky zpívají i po jeho smrti. Slavík také během svého života nikdy nechtěl odpočívat od zpívání. Vždy to miloval, a také moc přál, aby lidi milovali jeho hudbu.

Karel je tak moc šťastný, že začal vystupovat v 60. letech. Tehdy bylo rebelské období, a tehdejší Gottová hudba pod to období moc vyhovovala. “Naše rebelství bylo v tom, že jsme přišli s odvazovější muzikou. Od začátku jsem si ale hlídal, abych nebyl hlavně sám sobě rebelem,” uvedl Slavík.

Zdroj: facebook.com

Share