Nejdojemnější videohovor: Kate Middleton a prince Williama se dotkl osud malé koaly

Požáry v Austrálii počátkem tohoto roku otřásly světem. Mnoho území země trpělo svými ničivými činy. Jedním z nich byl ostrov „Klokan“, který se nachází jižně od Austrálie. Místní majitelé malých podniků museli nejen doslova začít svůj život od nuly, ale také se vypořádat s šířením koronaviru, který je také neobešel.

 

Zdroj: Instagram.com

 

Včera tedy osmatřicetiletá Kate Middleton a princ William hovořili s místními podnikateli a záchranáři prostřednictvím video konference, aby se dozvěděli více o následcích požárů .

Nejdojemnějším okamžikem rozhovoru bylo vystoupení zvláštního hosta – malé koaly jménem Grace. Při pohledu na zvíře se Kate Middleton rozesmála.

 

 

Musím říct, že vypadá velmi dobře upravená. Vypadá to, že Grace tam má dobrý život – řekl princ William.

 

Zdroj: Youtube.com

 

Když spolumajitelka přírodního parku, kde nyní koala jménem Grace žije, řekla Dana Mitchell princi, že populace koal klesla z 60–80 tis. Na 5-10 tis., Byli šokováni.

Poté, co si princ William vyslechl příběhy místních, poznamenal, že je velmi ohromen duchem komunity a tím, jak se drží pohromadě a řeší problémy společně.

 

Zdroj: Instagram.com

 

Kate Middleton a princ William byli v Austrálii v roce 2014. Vévoda z Cambridge vyjádřil naději, že po návratu do normálního života bude moci s manželkou navštívit Austrálii a rozhodne se přijde podívat i na jejích ostrov.

 

Share