Nela Boudová oslavila své 53. narozeniny a pochlubila se fotkou v minišatech: „V těchto šatech se pořád cítím jako dvacítka“

Pro herečku Nelu Boudovou začíná zima svátkem. 1. prosince herečka slavila sví 53 narozeniny. Kvůli omezením spojeným s pandemií ale zvláštní oslava se nebude konat. Zarážející je, že její postava zůstává se nijak nezměnila za léta.

Zdroj: instagram.com

Tajemství krásné postavy herečky je jednoduché. Už řadu let je vegetariánkou a drží se zdravé výživy. Prozradila herečka v rozhovoru pro blesk.cz, která na rozdíl od svých známých a přátel nikdy neseděla na přísných dietách.

Zdroj: extra.cz

Nela vždy velmi obdivovala ty, kteří dokáží se držet nějaké diety. Zejména ji překvapuje to, že je třeba ráno si nachystat s sebou spoustu jídla do jednotlivých krabic.

Zdroj: instagram.com

Na své stránce na sociální síti Instagram, Boudová opět dokázala, že její životní styl a správná výživa pomáhají postavě zůstat takovou jako za mláda.

„V těchto šatech se pořád cítím jako dvacítka (mám je už 33 let a pořád se do nich vejdu). Moc Vám Všem děkuju za nádherná přání k narozeninám,“ – dodala komentář k fotce, kterou zveřejnila ke svým 53. narozeninám.

Nenechá se znudit a tako drží v kondici herečku její adoptivní dcera Alexandra. Oba starší synové už totiž s matkou nežijí, takže díky dceři, Nele je neustále v pohybu.

Zdroj: vavrinecmensl.com

PSALI JSME: DOMINIKA GOTTOVÁ BY ZKLAMALA SVÉHO OTCE: „MÍT DÍTĚ JENOM Z TOHO DŮVODU, ABYCH BYLA ZAJIŠTĚNÁ NA STÁŘÍ, TO JE SOBECKOST“

PŘIPOMÍNÁME: JIŘÍ KRAMPOL BUDE SPOLUPRACOVAT SE ZUZANOU BUBÍLKOVOU: „NESMÍ TO BÝT ŽÁDNÁ COCHCÁRNA,“ ŘEKLA KOMIČKA

Share