„Nemůžeme zastavit čas, ale v naší moci harmonizovat vnitřní stav a vzhled“ : 8 triků k „utření“ 10 let od obličeje

Často se cítíme mnohem mladší, než vypadáme.

Nemůžeme zastavit čas, ale v naší moci harmonizovat vnitřní stav a vzhled.

Představujeme 8 triků, s nimiž si můžete zapamatovat svůj věk, pouze pokud se podíváte na svůj cestovní pas a ne do zrcadla.

Obočí

Přidává věk: Dramatické, jasně vysledované grafické obočí s uzlem.

Dělá mladší: Není to pro nic za nic, že ​​móda pro silné a přirozené obočí se tak pevně zakořenila , protože právě oni jsou podvědomě spojeni s mládeží.

Vyberte si barvu obočí tak, aby odpovídala nebo půl tuny tmavší než je vaše přirozená barva vlasů.

Je lepší dát přednost ne tužkám, ale použít speciální stíny obočí . Řádky se ukážou měkké a hladké, zatímco grafika zvýší věk.

Smetanové make-up textury

Přidává věk: Prašná struktura na zralou pleť je kontraindikována. Existuje riziko, že z tváře uděláte masku a zdůrazníte i ty neviditelné vrásky.

Dělá mladší: Upřednostňujte krémové textury (červenat se, oční stíny, zvýrazňovače atd.).

Růž

Přidává věk: Tmavé odstíny červenání na lícních kostech. Výrazné lícní kosti vytvářejí tvář nejen vylepšenou, ale také zvyšují věk a bledou křídovou pleť bez červenání.

Dělá mladšíSvětle zářící červenání . Vyberte si osvěžující odstíny červenání, jako je růžová nebo broskev (v závislosti na typu barvy). Naneste červenání na „jablka“ tváří.

Hnědá tužka místo černé

Přidává věk: černé oční linky , vytvořené kolem obrysu oka. Díky tomu jsou oči vizuálně menší, zčervenání očí je viditelnější a nakonec se zdá být unavený.

Dělá mladší Nahraďte černou tužkou hnědou nebo tmavě modrou . Díky těmto barvám budou vaše oči jasnější a budou skrývat známky změn souvisejících s věkem – nažloutlý odstín bílkovin a vyblednutí.

Objem a lesk vlasů

Přidává věk: Účesy bez objemu, matné vlasy .

Dělá mladší Vytvořte objem pěnou nebo pěnou, dokončete styling s vlasovým olejem: naneste malé množství na dlaň, posuňte prsty přes vlasy od středu délky a věnujte zvláštní pozornost tipům.

Optimální délka vlasů není kratší než brada a není menší než ramena.

Světlé tóny

Přidává věk: Svislé horní víčko vytváří efekt neustále unavených očí.

Dělá mladší: Používejte světlé stíny poblíž linie řas a hlubší stín podél oblouku, kde se víčko snižuje. Světlý odstín zviditelní víčko a tmavší bude skrývat převislou horní část .

Mokrá rtěnka

Přidává věk: Matné rtěnky zbavují objem , vytvářejí efekt suché pokožky a zdůrazňují vrásky, které vizuálně zvyšují věk.

Dělá mladší: Reflexní částice rozptylují světlo a vizuálně zjemňují vrásky. Zvlhčené rtěnky navíc dodávají vašim rtům další objem .

Světlá barva vlasů

Dodává věk: Tmavé vlasy nejsou dobré pro zralou pleť. Tmavé zámky zdůrazňují všechny změny související s věkem.

Dělá mladší: Vyberte si nový odstín na základě své přirozené barvy vlasů. Nechte to být maximálně o dva tóny světlejší než přírodní .

Share