„Není pochyb o tom, že každý může najít svou lásku“: Drahé polovičky lidí z Guinessovy knihy rekordů

Není pochyb o tom, že každý může najít svou lásku. Dokonce i unikátní osobnosti se žení a žijí v harmonii a štěstí.

Žena s největšími boky

Zdroj: wday.ru

Kim Kardashianová je hrdá na své křivky, ale v amerických vesnicích jsou ženy, které překonaly hvězdu Instagramu. Mikel Ruffinelliová má největší boky na světě, které mají v obvodu 251 cm. Její křivky dělají ženu nejen slavnou po celém světě, ale také šťastnou v jejím osobním životě.

Zdroj: wday.ru

Její manžel Reggie Brooks je silně proti její hubnutí. A jejich čtyři děti považují svou matku za nejkrásnější. Mikel zažívá nepříjemnosti jen občas: pro ni je obtížné vlézt do osobního auta, projít dveřmi a sedět v náručí svého milovaného manžela.

Zdroj: wday.ru

Nejstarší gymnastka

Zdroj: wday.ru

94letá německá sportovkyně Johanna Quaas je zapsaná do Guinessovy knihy rekordů jako nejstarší aktivní gymnastka na světě. Zdraví a energie jí umožňují trénovat každý den, vést sportovní kroužky a účastnit se soutěží.

Zdroj: wday.ru

V roce 1963 se provdala za mladého trenéra Gerharda Quaasa a mají tři dcery. Manžel stále podporuje svou hbitou gymnastku v riskantních činnostech. Byl s ní, když Johanna věnovala seskok s padákem své vrstevnici, 90leté Britské královně Alžbětě II.

Zdroj: wday.ru

Muž bez rukou s rekordem v objímání

Zdroj: wday.ru

Nick Vujicic se narodil bez všech čtyř končetin. On sám nemůže přijít a potřást pravicí, ale lidé přicházejí na jeho schůzky a plní tisícové sály. Motivační řeči orátora pomáhají posluchačům vypořádat se s nejtěžšími životními situacemi.

Zdroj: wday.ru

Legendární Vujicic se dostal do Guinessovy knihy rekordů a vytvořil rekord v objímání: jednou za hodinu ho objalo 1749 lidí. Před osmi lety se Nick šťastně oženil s Mexičankou japonského původu Kanae Miyaharou a mají čtyři děti – dva syny a dcery-dvojčata. Jejich milostný příběh je neuvěřitelný, dojímá miliony lidí a dává naději pro to nejlepší.

Zdroj: wday.ru

Nejtlustější žena

Zdroj: wday.ru

Oficiálně registrovaná váha Pauline Potter je 317 kg. Když se však vzala, byla trochu tenčí. Pauline náhodou potkala svého manžela zasláním dopisu na nesprávnou adresu. Následná milostná korespondence přivedla pár k manželství.

Zdroj: wday.ru

Žena v té době vychovávala svého syna z minulého vztahu a její manžel Alex také měl syna, který byl kategoricky proti nevlastní matce. Po nějaké době se manželé rozešli. Ale Alex se vrátil ke své bývalé manželce ihned poté, co se dostala do Guinessovy knihy rekordů a chce, aby Pauline začala hubnout. Nyní Potter dělá vše pro to, aby ztratila pár stovek kilogramů.

Zdroj: wday.ru

Nejvyšší muž na světě

Zdroj: wday.ru

Sultan Kösen měří 251 centimetrů a jeho výška mu přináší nepřetržité nepříjemnosti: stropy pro něj jsou nízké, postele a automobily jsou malé, oblečení jako pro panenky. Všichni členové rodiny tureckého farmáře jsou obyčejní lidé. Také se oženil s dívkou jménem Merve Dibo, která je o 78 centimetrů nižší než Sultán a o 10 let mladší.

Zdroj: wday.ru

Na jejich svatbě v roce 2013 bylo asi dva tisíce hostů a novinářů z celého světa. Nyní lékaři díky hormonálnímu zákroku zastavili růst obra, ale stále je hvězdou showbyznysu. Často je zván na různé televizní pořady a dokonce i na filmy. A manželka šetří jeho honoráře za výchovu budoucího dítěte.

Zdroj: wday.ru

Žena s největšími prsy

Zdroj: wday.ru

63letá modelka Norma Stitz šije oblečení na míru. Její míry jsou 260-81-137. Dívka se styděla za své křivky, dokud se nevdala. Její manžel je důstojníkem a přesvědčil svou krásku-manželku, že její prsa jsou nejen jedinečné, ale také výhodné. Žena s prsy 25 kilogramů se začala zúčastnit různých show a vydělávat spoustu peněz.

Zdroj: wday.ru

Podařilo se jí porodit dvě děti, ale nemohla kojit svou dceru a syna. Důvodem byla přirozená nedokonalost mléčných žláz. Naneštěstí se Norma Stitz po 13letém manželství stala vdovou, ale nevzdala se. Narovnala záda a ve vědomém věku prospěla s vyznamenáním vysokou školu a získala diplom sociálního pracovníka.

Zdroj: wday.ru

Nejvyšší dívka na světě

Zdroj: wday.ru

Elisany da Silva Cruz se nestydí za svého manžela, který je téměř o půl metru nižší než ona. Dívka měří 2 metry 6 centimetrů a její manžel, zaměstnanec stavební společnosti, je vysoký 162 cm.

Zdroj: wday.ru

Francinaldo da Silva Carvalho je hrdý na to, že má tak prominentní manželku. Nyní je hlavním snem dívky stát se matkou co nejdříve.

Zdroj: wday.ru

Share