Neznámá osoba hodila nosič se zvířetem u prahu útulku: Nikdo si nedokázal představit, že jde o kočku

Minulý týden neznámá osoba uprostřed noci, nechala nosič pro zvířata u dveří útulku pro zvířata v Nevadě.

Když pracovníci útulku příštího rána otevřeli nosič, byli šokováni tím, co bylo uvnitř.

Navenek to vypadalo jako velká koule ze srstí. Nebyly vidět žádné tlapky ani tlamičku, a proto lidé okamžitě nepochopili, kde je „konec“ zvířete a kde je „začátek“.

Zdroj: be-smart.space

Nejprve si mysleli, že je to pes. U psů se to stane, pokud se o jejich srst nebudete dlouho starat. Ale pak uviděli kočičí tlamičku a byli ještě více překvapeni.

Zdroj: be-smart.space

Zdroj: be-smart.space

Chudák kocour se kvůli velkému množství srsti stěží se hýbal a nemohl se postavit na tlapky. Zůstávalo neznámo, s kým žil a jak dlouho v tomto stavu vůbec se nachází. Dokonce i dostat zvíře z nosiče se ukázalo jako problém, stěží se tam vešlo.

„Když jsme uviděli jeho tlamičku, pak najednou vydechli: „Můj bože! Toto je kočka!“. Nikdo z nás nikdy nic takového u koček neviděl,“ – říká pracovník útulku Liz Begovich.

Zdroj: be-smart.space

Podle slov zaměstnance útulku, kocourek byl okamžitě převezen k veterinářům a byli mu injekčně podána prášky na spaní. Poté byl z kocoura oholeny všechna srst která mohla chudákovi překážet. Srst vážila více než 2 kg!!!

Zdroj: be-smart.space

Pod srstí byl velmi dobře krmený kocour, který dostal přezdívku Bob Marley. Nebylo o něj postaráno, ale přinejmenším byl dobře krmený.

Zdroj: be-smart.space

„Poté, co byl oholen, mohl konečně začít chodit a opravdu se mu to líbilo. Teď dokonce běhá.“

be-smart.space

Dle vzhledu, Bobovi Marleymu je asi deset let. V současné době se pro něj hledá pečlivější majitel.

Share