“Nikdo jiný z hostů ani influencerů takové šaty neměl“: Česká Barbie Gabriel Jiráčková (20) ukázala dokonalé šaty a promluvila o stylu oblečení u českých mužů

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (20) je vždy při východu do světa šikovně oblečená. Zúčastnila i Czech Fashion Week v hlavním městě Praze, kde ukázala dokonalé šaty od módní návrhářky Natashi Azari.

Zdroj: instagram.com

“Nikdo jiný z hostů ani influencerů takové šaty neměl,“ řekla Gabriel. Dodala, že je na větší pozornost zvyklá, ale právě během teto akci zažila mohutný zájem. Je navíc přesvědčená, že přesně oblečení a postava dělají člověka. “A hlavně tedy dělají Barbie,“ dodala.

Zdroj: instagram.com

V rozhovoru kráska i ocenila styl a pohled českých mužů. Dvacetiletá slečna se nikdy nebala svůj názor vysvětlit a objasnit. Pokud si tak moc váží oblečení tak šla i do toho, že ohodnotila oblečení i českých chlapů a mužů.

Zdroj: instagram.com

Sice si myslí, že každý musí vypadat tak, jak chce a hlavně aby se to člověku líbilo a aby v tom se cítil pohodlně. Ale dle její mínění současným mužům chybí vážnost. “Jednoznačně dnešním mužům chybí taková ta opravdová váženost a elegance,“ přiblížila kráska.

Zdroj: instagram.com

Prozradila i o tom, co ve stylu se ji dokáže dopálit. Dle Jiráčkové krása je v jednoduchosti: obyčejná bílá košile, sako, pěkné boty a jakostní náramkové hodinky a muž bude vypadat na jedničku. Nynější image mužů připomíná více přecitlivělý a zjemnělý, což nemá rada.

Share